اوقات شرعی
18°C آفتابی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 165
    کد: 118794
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
    شهردار مشهد در مراسم افتتاحیه نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» مطرح کرد:

    این نمایشگاه نقطه آغازی برانجام کارهای فاخر و اثر گذار برای معرفی انقلاب اسلامی است

    شهردار مشهد گفت: این نمایشگاه که به عنوان نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» تعبیر شده است نقطه آغازی بر انجام کارهای فاخر اثر گذار برای معرفی انقلاب اسلامی به نسل های آینده و بشر تشنه عدالت است.
    شهردار مشهد در مراسم افتتاحیه نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی»

    به گزارش فرهنگشهر، سید صولت مرتضوی روز پنجشنبه در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه اظهار کرد: در این نمایشگاه صحنه های مشارکت عمومی در پیدایی انقلاب اسلامی به منصه ظهور رسیده است، همچنین عوامل ماندگاری انقلاب اسلامی و فعالیت های اجتماعی از منظر هنر نیز به زیبایی ترسیم شده است .
    شهردار مشهد افزود: جلوه هایی از هنر اسلامی را در این نمایشگاه ملاحظه کردم که احساس می کنم روحیه تعبد و تعهد را در وجود هر ناظری زنده می کند.
    اقدامی ماندگار و اثر گذار
    وی خاطر نشان کرد: از سوی دیگر احساس من این است که فعالیت فرهنگی در حوزه شهرداری مشهد دارد به دوران بلوغ می رسد به این معنا که اشکال فانتری از هنر تبدیل به اشکال اثر گذار و ماندگار هنری شده به طوری که اقدامی ماندگار، خلاقانه و هنرمندانه ای رخ داده است.
    وی گفت: این نمایشگاه، لباس و خلعت زیبای پایتخت معنوی و فرهنگی جهان اسلام را با نمایش استعداد و توانمندی های این شهر بسیار زیبا به قامت مشهد و مشهدی ها پوشانده است و می رود تا آغاز جدیدی بر انجام هنر فاخر اسلامی باشد. وی گفت: تکلمیل این کار فاخر با مراجعه مردم و بستر سازی برای حضور نوجوانان و جوانان انجام می شود و اگر بستری برای حضور تمامی دانشجویان و دانش آموزان جهت بهره مندی از این خدمت فراهم شود،‌اقدامی مبارک و پسندیده است.
    مرتضوی اضافه کرد: نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» استودیو های زیبایی جهت ترسیم انقلاب اسلامی برای لنز دوربین رسانه های ملی فراهم کرده است که امیداورم از این فرصت که با تلاش همکاران فرهنگی مشهد به ظهور رسیده است، استفاده کنند.

    تعداد بازدید: 165
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر