اوقات شرعی
9°C آفتابی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 151
    کد: 118813
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۱۵
    همراه با دوست داشتنی ترین نمایشگاه مشهدی‌ها؛

    مشهد دوست داشتنی ماندگار ترین عرصه نمایش مشهد قدیم با زبان هنر

    عکاس و هنرمند دوران انقلاب اسلامی مشهد نمایشگاه مشهد دوست داشتنی را عرصه ای زیبا و ماندگار و هنر محور عنوان کرد.
    مشهد دوست داشتنی ماندگار ترین عرصه نمایش مشهد قدیم با زبان هنر

    به گزارش ستاد خبری نمایشگاه« مشهد دوست داشتنی» محمدرضا عطایی اظهار داشت:  عکاسی در دوران انقلاب برایم لذتی تکرار ناشدنی است، اگر تغییر شغل نمی دادم بدون شک راه عکاسی از حماسه آفرین های مردم پس از انقلاب را نیز ادامه می دادم خوشحالم که این اتفاق شکل گرفت و از عکس های من که یادآور خاطرات زیبای انقلاب است در قالب عکس انقلاب چاپ شده است.

    وی افزود: نمایشگاه مشهد دوست داشتنی به عنوان شروع حرکت فرهنگی و هنری بازآفرینی خاطرات انقلاب کاری دلنشین و به یاد ماندنی است و امیدوارم چنین فعالیت هایی بازهم در شهر امام رضا(ع) ادامه داشته باشد.

    این عکاس دوران انقلاب با بیان اینکه برخی از نقاط نمایشگاه می توانست بهتر باشد، خاطرنشان کرد: استفاده از المان ها و نمادهایی که باعث جذب مردم شود بسیار با اهمیت است که متاسفانه وجود چنین المان هایی در این نمایشگاه کمتر به چشم می‌خورد، یکی از این نمادهای دلنشین گنبد و بارگاه مضجع شریف علی ابن موسی الرضا(ع) است که می توانست در بخش ورودی نمایشگاه جانمایی شود تا مردم را بیشتر به خود جذب کند.

    وی گفت: البته مشابه این نماد در بخش گوهرشاد خودنمایی می کند که بسیار جذاب و پسندیده است.

    عطایی در توصیف خود از نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» خاطرنشان کرد: نمایشگاه مشهد دوست داشتنی عرصه‌ای ماندگار از معرفی مشهد قدیم با نگاهی هنر محور است.

    حسین عباسی

    تعداد بازدید: 151
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر