• دوشنبه،31 اردیبهشت 1397
 • ورود
اوقات شرعی
16°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 336
    کد: 119030
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۱۷
    همراه با دوست داشتنی ترین نمایشگاه مشهدی‌ها؛

    مشهد دوست داشتنی ضرورتی انکار ناپذیر برای این کلان‌شهر مذهبی

    یادگار هشت سال دفاع مقدس وجود نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» را برای این شهر یک ضرورت دانست.
    مشهد دوست داشتنی ضرورتی انکار ناپذیر برای این کلان‌شهر مذهبی

    به گزارش ستاد خبری نمایشگاه« مشهد دوست داشتنی»، سردار محمود باقرزاده با تبریک فرارسیدن دهه فجر اظهار کرد: برپایی این نمایشگاه نشان از تفکر ارزشمند شهرداری مشهد برای تجلیل از دستاوردهای انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و همچنین مرور خاطرات مشهد قدیم است.

    وی خاطر نشان کرد: مردم با دیدن غرفه ها و عرصه های هنری موجود در این نمایشگاه از وقایع تاریخی گذشته عبرت گرفته و با رخدادهای آن زمان که منجر به شکل گیری انقلاب اسلامی شد آشنا می شوند.

    وی بیان کرد: امروز شهرداری مشهد به عنوان بانی خدمات رسانی شهری در تمامی عرصه ها، مشهد را به بهترین شکل اداره می کند ولی همچنان در برخی موضوعات به ویژه فرهنگ سازی باید با قدرت به فعالیت خود ادامه دهد.

    سردار باقرزاده خاطر نشان کرد: نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» رویدادی زیبا از حضور گرم مردم در سرمای زمستان مشهد است که همین امر سبب دلگرم شدن برگزار کنندگان آن می شود، و نشان می دهد شهرداری در این حرکت موفق است.

    وی گفت: اگر جوانان به این نمایشگاه بیایند و با آداب و رسوم تاریخی مردم آشنا شوند بسیار دلنشین است، جوانان باید ایام انقلاب را با مشاهده و لمس وقایع آن دروان حس کنند.

    حسین عباسی

    تعداد بازدید: 336
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    2 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر