• شنبه،04 فروردین 1397
 • ورود
اوقات شرعی
21°C آفتابی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 154
    کد: 119165
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
    عضو شورای شهر مشهد در بازدید از نمایشگاه مشهد دوست داشتنی مطرح کرد:

    این نمایشگاه ارزشمند برای هویت یابی مشهد‌ی‌ها

    عضو شورای شهر مشهد مقدس گفت: اگر در یک جمله نمایشگاه دوست داشتنی را توصیف کنم می توان این را بگویم که این عرصه ابتکاری ارزشمند برای هویت یابی مشهدی‌ها است.
    عضو شورای شهر مشهد در بازدید از نمایشگاه مشهد دوست داشتنی

    به گزارش ستاد خبری نمایشگاه« مشهد دوست داشتنی»، حجت الاسلام علی اصغر لطفی در حاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت: خوشبختانه با وجود این نمایشگاه می توان گفت، حرکت بسیار خلاقانه و نوینی در مشهد مقدس شکل گرفته است، چراکه به هر نحوی هم خاطرات مردم تداعی می شود و هم فضیلت فراموش شده مشهدی که همان آداب و رسوم است در قالب هنر بیان می شود.

    وی افزود: یکی از لذت بخش ترین نمودهای این نمایشگاه فعالیت های تشکل های فرهنگی است که خاطرات انقلاب را با زبانی دلنشین بیان می کنند.

    عضو شورای شهر مشهد خاطر نشان کرد: شیوایی فعالیت ها و ترویج فرهنگ های ارزشمندی نظیر فرهنگ ازدواج آسان و ایثار و شهادت یکی از ارزشمندترین کارهای صورت گرفته در این نمایشگاه است.

    وی گفت: امروز خودمان ازدواج را سخت کرده ایم و یکی از دلایل آن نیز توقعات بالای افراد است، امیدوارم این نمایشگاه مقدمه ای برای ترویج فرهنگ ازدواج آسان شود.

    حجت الاسلام لطفی بیان کرد: امروز باید جوانان و صاحبان انقلاب که مستضعفین هستند به این نمایشگاه بیایند تا با تجلی حماسه آفرین‌های گذشتگان آشنا شوند.

    وی در توصیف خود در یک جمله از نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» گفت: اگر در یک جمله این نمایشگاه را توصیف کنم می توان این را بگویم که این عرصه ابتکاری ارزشمند برای هویت یابی مشهدی‌ها است.

     

    حسین عباسی

    تعداد بازدید: 154
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر