اوقات شرعی
-2°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 120
    کد: 119581
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۲۳
    رئیس حوزه هنری خراسان رضوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه مشهد دوست داشتنی مطر کرد:

    هنرمندان با دیدن این نمایشگاه می‌توانند ایده های زیادی بگیرند

    رئیس حوزه هنری خراسان رضوی گفت: هنرمندان با دیدن فضای این نمایشگاه می‌توانند ایده های زیادی بگیرند، معلمان نیز که نمایندگان انقلاب در مدارس هستند با دیدن این نمایشگاه می توانند تصویری ملموس تر از انقلاب را برای دانش آموزان روایت کنند.
    رئیس حوزه هنری خراسان رضوی

    به گزارش ستاد خبری «مشهد دوست داشتنی» سید جواد رفائی با بیان این که دست اندرکاران زحمات زیادی کشیده اند، عنوان کرد: نمایشگاه بسیارخوب و یادآور هویت تاریخی مشهد است، به طور مثال بخش مسجد گوهرشاد بسیار مناسب است و خاطرات قبل انقلاب را به تصویر می‌کشد، لازم است در عرصه سینما نیز به وقایعی مانند مسجد گوهرشاد توجه بیشتر شود.

    وی با اشاره به این که نمایشگاه مشهد دوست داشتنی برای نسل جوان بسیار مناسب است، گفت: این نمایشگاه برای نسل جوان و به خصوص دانشجویان بسیار مناسب است و باتوجه به اینکه دشمنان در حال از بین بردن انقلاب هستند باید حرکت های روشنگرانه در حوزه انقلاب صورت گیرد و این نمایشگاه و محتوای آن برای جوانان که آماده دریافت هستند بسیار موثر است.

    رفائی افزود: امسال مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام شناخته شده است و این نمایشگاه با نوآوری های خود خاطرات به یاد ماندنی برای بازدید کنندگان ایجاد می‌کند.

    رئیس حوزه هنری خراسان رضوی با اشاره به اینکه دوره های دیگر تاریخی را نیز می‌توان به صورت نمایشگاه در آورد، افزود: تاریخ قبل جنگ جهانی و دوره ی قاجار نیز مناسب برای نمایشگاه هستند و چون مشهد جزو پایگاه های اصلی انقلاب است باید دقیق تر بر وقایع آن تمرکز شود.

    وی در رابطه با نمایشگاه گفت: نمایشگاه نشانگر میزان زحماتی است که برای پیروزی انقلاب کشیده شده و کاری ماندگار برای ثبت در تاریخ است.

    تعداد بازدید: 120
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر