اوقات شرعی
25°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 148
    کد: 119583
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۲۳

    یادآوری کانون های گسترش انقلاب است

    عضو شورای شهر مشهد گفت: مشهد دوست داشتنی توجه به هویت فراموش شده مردم مشهد و محلات است و نقاط مختلف شهر مشهد را به عنوان یکی از برجستگی ها و کانون های گسترش انقلاب را یادآوری می‌کند.
    عضو شورای شهر مشهد

    به گزارش ستاد خبری نمایشگاه مشهد دوست داشتنی، غلامرضا بصیری پور اظهارداشت: کار خوبی صورت گرفته است و امیدواریم دهه فجرامسال با ایجاد چنین نمایشگاهی تحولی عمیق در جوانان و نوجوانان ایجاد کند.

    وی افزود: بیشترین حرکتهایی که در نمایشگاه  شکل گرفته شبیه حرکت های ارزشی زمان انقلاب است. حرکت های ارزشی که فعالیت های جامعه در آن  دیده می‌شود  مانند توجه به بحث کارآفرینی که امروز تاکید زیادی به آن شده است.حضور کارآفرینان و عرضه فعالیت های آنها در این نمایشگاه فرصت خوبی است که در کنار بحث انقلاب به آن توجه شده است.

    بصیری پور تصریح کرد: بحث افتخارات شهری در مناطق به خوبی دیده شده است اینکه مردم بدانند هر منطقه چه افراد شاخص و یا شهدایی دارد و  شناسایی شخصیت های ورزشی، فرهنگی، اجتماعی، خیرین  در پیشرفت آن منطقه تاثیر گذار است و باعث تقویت مناطق و محلات می‌شود.

    عضو شورای شهر مشهد بیان کرد: برگزاری جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به معنای ارزش گذاری روی هویت و تاریخ انقلاب است بنابراین مشهد دوست داشتنی نشان دهنده هویت وارزش های انقلاب است.

    وی گفت: مشهد دوست داشتنی در واقع توجه به هویت  فراموش شده مردم مشهد است و هویت محلات و نقاط مختلف  شهر مشهد را به عنوان یکی از برجستگی ها و کانون های انقلاب  نشان می‌دهد.

    بصیری پور خاطرنشان کرد: این نمایشگاه به نوعی کار آفرینی و توجه به حرکت های مثبت جامعه  است و باید تقویت شوند حرکت هایی که باید از سوی مناطق شناسایی و مسئولان و مدیران شهری نسبت به  گسترش و تقویت آنها قدم بردارند.

    تعداد بازدید: 148
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر