اوقات شرعی
18°C آفتابی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 230
    کد: 120962
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۰۹
    به همت فرهنگسرای حجاب؛

    نخستین دوره تخصصی «رویش ریحانه‌ها» با همکاری شورای عالی انقلاب فرهنگی آغاز به کار کرد

    «رویش ریحانه‌ها» با هدف ارتقای دانش و بصیرت‌افزایی زنان در خصوص آسیب‌های فکری و اجتماعی نسل جوان دختر برگزار می‌شود.
    رویش ریحانه‌ها

    مدیر فرهنگسرای حجاب در گفتگو با خبرنگار فرهنگشهر، گفت: «رویش ریحانه‌ها» با هدف ارتقای دانش و بصیرت‌افزایی زنان با حضور اساتید برجسته و مبلغان حوزوی، مربیان وفعالین تشکل‌های فرهنگی جوان و نوجوان در خصوص آسیب‌های فکری واجتماعی نسل جوان دختر برگزار می‌شود.

    بنت الهدی جغتایی افزود: با برنامه‌ریزی‌های کلان شورای عالی انقلاب فرهنگی شش دوره سلسله همایش آموزشی در ادامه این همایش برگزار خواهد شد. این آموزش‌ها کاملا تخصصی و با محوریت آسیب‌های فکری و اجتماعی نسل جوان دختر است که به صورت رایگان برگزار خواهدشد.

    وی در خصوص سایر اهداف برگزاری این همایش بیان کرد: استفاده از مبانی نظری و استدلال‌های لازم که به وسیله پژوهش‌های تجمیعی انجام شده به دنبال ارائه راهبردها و راهکارهایی موثر به منظور پیشگیری و مقابله با آثار و پیامدهای سوء و زیان‌بار جنگ نرم از سایر اهداف برگزاری «رویش ریحانه‌ها» است.

    مدیر فرهنگسرای حجاب متذکر شد: درپایان همایش فقط به افرادی که در تمامی طول مدت برگزاری همایش حضور موثر و مداوم داشته باشند گواهینامه فعال فرهنگی اعطا خواهدشد که به عنوان اولین دوره تخصصی مبلغین فرهنگی در مشهد خواهدبود.

    جغتایی همچنین در خاتمه افزود: برای تفهیم عمیق‌ترآموزش وکاربردی‌تر کردن این سلسله دروس تکالیفی نیز پیش‌بینی شده که به صورت عملی خواهدبود.

    گفتنی است در این گردهمایی، دکترسالمی، مدیر موسسه ندای فطرت و استاد و پژوهشگرحوزه دینی در خصوص اهمیت و نقش بصیرت‌افزایی و آگاهی‌بخشی برای مقابله با هجمه‌های فرهنگی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و جنگ نرم ایراد سخن کرد.

    تعداد بازدید: 230
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر