اوقات شرعی
20°C آفتابی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 76
    کد: 122412
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۵

    آمادگی ایستگاه‌های مبادی ورودی مشهد برای استقبال از زائران

    مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد از آمادگی ایستگاه‌های مبادی ورودی مشهد برای استقبال از زائران بارگاه منور رضوی در ایام نوروز خبر داد.
    آمادگی ایستگاه‌های مبادی ورودی مشهد برای استقبال از زائران

    به گزارش فرهنگشهر، علی قناویزچی گفت: هدف اصلی ما در این طرح ساماندهی، هدایت مناسب و استقبال شایسته از زائران حضرت رضا(ع) با رویکرد ترویج فرهنگ میزبانی، اطلاع‌رسانی ظرفیت‌های موجود زیارتی- اقامتی، گردشگری - تفریحی،  خدمات فرهنگی و رفاهی در محل ایستگاه استقبال است.

    وی عنوان کرد: ایستگاه های استقبال از زائر مبادی ورودی شهر در محور قوچان(منطقه10) و محور نیشابور (منطقه7)، پایانه مسافربری امام رضا(ع)(منطقه8) و  ایستگاه راه آهن(منطقه3) برپا خواهد شد.

    قناویزچی با اشاره به خدمات ایستگاه‌های استقبال، گفت: راهنمایی و پاسخ گویی به سوالات زائران و گردشگران در بدو ورود، توزیع اقلام و محصولات اطلاع رسانی نظیر نقشه، بروشور، معرفی خدمات عمومی حوزه ی زائر و مسافر نظیر تورهای گردشگری، برنامه های فرهنگی و فراغتی فرهنگسراها و مناطق و..... از جمله خدماتی است که در ایستگاه‌های استقبال از زائران ازائه می‌شود.

    مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد تصریح کرد: بهره‌گیری بهینه از امکانات و ظرفیت‌های موجود در سازمان‌های شهرداری و سایر ادارات و دستگاه‌ها جهت ارائه‌ی خدمات در ایستگاه استقبال،  جمع آوری، ارائه ی آمار و گزارش فعالیت‌های ایستگاه استقبال به ستاد و نظارت و پیگیری نواقص خدمات ایستگاه در این طرح مورد توجه قرار گرفته است.

    وی یادآور شد: ایستگاه‌های مبادی ورودی مشهد برای استقبال از زئران بارگاه منور رضوی فعالیت خود را از 28 اسفندماه آغاز کرده و تا 13 فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت.

     

    تعداد بازدید: 76
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر