اوقات شرعی
25°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 218
    کد: 122649
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
    محسن نصرپور:

    «شهرک تاریخی مشهد دوست داشتی» نمایانگر هویت مردم مشهد است

    مدیرکل صدا و سیمای استان خراسان رضوی گفت: شهرک تاریخی مشهد دوست داشتنی نمایانگر هویت، مبارزات و سبک زندگی مردم مشهد است که به خوبی آن ها را به تصویر کشیده است.
    «شهرک تاریخی مشهد دوست داشتی» نمایانگر هویت مردم مشهد است

     به گزارش فرهنگشهر، محسن نصرپور عصر شنبه در حاشیه بازدید از روند آماده سازی شهرک تاریخی مشهد دوست داشتنی گفت: باید برای تدارک و آماده سازی چنین نمایشگاه باشکوهی به مجموعه شهرداری و علی الخصوص معاونت فرهنگی شهرداری مشهد تبریک گفت.

    وی با اشاره به اینکه چنین نمایشگاهی در کشور بی نظیر است، خاطر نشان کرد: سال‌ها در استان‌های مختلف کشور مشغول به خدمت بوده‌ام اما در هیچ کجا چنین نمایشگاهی با چنین ظرفیت عظیمی برگزار نشده است.

    مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی گفت: شهرک تاریخی مشهد دوست داشتنی نمایانگر هویت، مبارزات و سبک زندگی مردم مشهد است که به خوبی آن ها را به تصویر کشیده است.

    نصرپور با بیان اینکه مردم با بازدید از این نمایشگاه می‌توانند دستاوردهای بسیار ارزشمند فرهنگی را کسب کنند، اظهار کرد: مجموعه صدا و سیمای استان نیز در تلاش است تا برای حضور مردم در چنین نمایشگاهی شرایط رسانه‌ای مناسبی را فراهم کند.

    وی با اشاره به اینکه علاوه بر پیش‌خبر برگزاری شهرک تاریخی مشهد دوست داشتنی مراسم افتتاحیه ضبط و پخش می‌شود، تاکید کرد: هر شب نیز یک گزارش از حضور مردم در این نمایشگاه از صدا و سیمای استان خراسان رضوی پخش خواهد شد.

    مراسم افتتاحیه «شهرک تاریخی مشهد دوست داشتی» همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) با حضور مادران شهدا، مسئولان و اقشار مختلف مردم یکشنبه 29 اسفندماه، ساعت 16 برگزار می شود.

    لازم به ذکر است شروع به‌کار رسمی این شهرک برای بازدید عموم از 2 فروردین ماه در دو شیفت صبح از ساعت 10 الی 13 و عصر از ساعت 16 الی 22 می‌باشد.

    تعداد بازدید: 218
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر