اوقات شرعی
32°C آفتابی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 277
    کد: 122707
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۹
    شهردار مشهد در آیین افتتاح شهرک تاریخی «مشهد دوست داشتنی»عنوان کرد:

    بازطراحی سبک زندگی و افتخارات ایران اسلامی در نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی»

    نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» نمود کامل باز طراحی سبک زندگی و افتخارات ایران اسلامی است.
    شهردار مشهد در آیین افتتاح شهرک تاریخی «مشهد دوست داشتنی»

     به گزارش فرهنگشهر، شهردار مشهد گفت: این نمایشگاه اولا از افتخارات ایران اسلامی است زیرا افتخارات ایران را باز طراحی کرده است و ثانیا سبک زندگی گذشته را به زیبایی نمود و جلوه داده است تا جوانان از درس‌های گذشته عبرت بیاموزند. در وهله سوم این نمایشگاه دوران مبارزات قبل، حین و بعد انقلاب را به تصویر کشیده است.

    سید صولت مرتضوی شامگاه امشب در آیین افتتاحیه شهرک تاریخی «مشهد دوست داشتنی»، با بیان این مطلب افزود: انقلاب اسلامی ایران در نوع خودش در زمره بدیع‌ترین انقلاب‌های جهان جای گرفته است.

    وی با تاکید بر اینکه راز ماندگاری انقلاب ما در تمامی جهان، شکل‌گیری آن بر اساس شرط حق با محوریت عدالت است، خاطر نشان کرد: بنابراین می‌توان گفت که این انقلاب با بعد جهانی خود زنجیرها را از پای همه ستم‌دیدگان باز کرد.

    شهردار مشهد تصریح کرد: به واقع این انقلاب فراگیر را دشمنان به زیبایی شناختند و با مقاصد شوم خود سعی داشتند و بر آن شدند تا آن را از مسیر اصلی خود منحرف کنند.

    مرتضوی ادامه داد: در راستای پیاده‌سازی این مقاصد شوم، ابتدا با فرستادن چهره‌های بدلی و سپس جنگ تحمیلی نابرابر را رقم زدند اما در انتها همه پیش داوری‌هایشان اشتباه از کار درآمد.

    وی اضافه کرد: شهیدان ایران اسلامی جان دادند تا پرچم اقتدار ایران همچنان برافراشته باقی بماند و این انقلاب امام خمینی(ره) بود که موجبات بیداری اسلام را تا همیشه فراهم ساخته است.

    شهردار مشد در ادامه گفت: دشمن با معرفی چهره‌های بدلی و معرفی سبک زندگی غیرواقعی، برداشتن حجاب و وابستگی اقتصادی به دنبال ضربه زدن به انقلاب اسلامی است اما نمی‌داند که این مردم تن به ذلت تحت هیچ شرایطی نمی‌دهند.

    مرتضوی با اشاره به فعالیت نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» همزمان با بهار 96، اذعان کرد: این نمایشگاه اولا از افتخارات ایران اسلامی است زیرا افتخارات ایران را باز طراحی کرده است و ثانیا سبک زندگی گذشته را به زیبایی نمود و جلوه داده است تا جوانان از درس‌های گذشته عبرت بیاموزند.

    وی یادآور شد: در وهله سوم این نمایشگاه دوران مبارزات قبل، حین و بعد انقلاب را به تصویر کشیده است.

    شهردار مشهد ضمن تقدیر از معاونت فرهنگی شهرداری برای برگزاری این نمایشگاه ابراز امیدواری کرد: تا این مجموعه ایجاد شده بتواند همانند نمایشگاه «مشهد دوست داشتنی» در دهه فجر سال جاری مورد استقبال زائران و مجاوران حریم رضوی قرار گیرد.

    تعداد بازدید: 277
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر