اوقات شرعی
20°C آفتابی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 168
    کد: 124727
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۱/۳۰
    در پی استقبال کم نظیر مردم صورت گرفت؛

    تمدید فعالیت شهرک تاریخی «مشهد دوست‌داشتنی» تا پایان ماه رمضان

    شهرک تاریخی «مشهد دوست داشتنی» در فضایی بالغ بر 12 هزار متر مربع در دو بخش معاصر و کهن طراحی و اجرا شده که مورد استقبال زائران و مجاوران بارگاه رضوی قرار گرفته است.
     تمدید فعالیت شهرک تاریخی «مشهد دوست‌داشتنی» تا پایان ماه رمضان

    قائم مقام معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: با توجه به استقبال زائران و مجاوران حریم رضوی و تأکید نخبگان و کارشناسان حوزه‌های مختلف فعالیت شهرک تاریخی «مشهد دوست داشتنی» تا پایان ماه مبارک رمضان تمدید شد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، میثم مرادی با بیان این مطلب در خصوص تمدید فعالیت شهرک تاریخی «مشهد دوست داشتنی» اظهار کرد: این شهرک که از دوم فروردین ماه سال جاری با تغییراتی متفاوت بعد از دهه فجر سال گذشته کار خود را از سر گرفت.
    وی افزود: در طول برگزاری با استقبال خوب شهروندان مشهدی و زائران رضوی مواجه شد، که در کمتر از یک ماه صد هزار نفر از آن بازدید داشتند.
    قائم مقام معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد تصریح کرد: در طول برگزاری این نمایشگاه مسئولین کشور و استان، نخبگان علمی و فرهنگی و مهم تر از همه مردم در گفت‌وگوها، درخواست دائمی شدن نمایشگاه را داشتند.
    وی ادامه داد: با توجه به نظرات و استقبال پرشور از شهرک تاریخی «مشهد دوست داشتنی»، تصمیم بر آن گرفته‌ شد که این مجموعه تا پایان ماه مبارک رمضان تمدید شود.
    مرادی با بیان اینکه اتاق‌های فکر و مشاوره با صاحبنظران و هنرمندان برای طراحی بخش‌های جدید تشکیل شده است، اظهار کرد: در بخش‌های مختلف در تلاش هستیم که با طراحی برنامه‌های جدید و افزودن بخش‌هایی متنوع و متناسب با حال و هوای ماه مبارک رمضان، فعالیت شهرک تاریخی «مشهد دوست داشتنی» را با اکرانی متفاوت تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه پیدا کند.
    وی گفت: شهرک تاریخی «مشهد دوست داشتنی» در فضایی بالغ بر 12 هزار متر مربع در دو بخش معاصر و کهن طراحی و اجرا شده که مورد استقبال زائران و مجاوران بارگاه رضوی قرار گرفته است.
    قائم مقام معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: سرای زندگی، غرفه علم، برج نجومی رادکان، بازار زنجیر و نمایش گذر زمان از جمله بخش‌های قسمت کهن این نمایشگاه است و در قسمت معاصر هم میدان شهدا، محلات قدیمی، مهدیه حاج آقا عابدزاده، حسینیه پزندگان و مسجد جامع گوهرشاد و چند سازه دیگر بازسازی شده است.

    تعداد بازدید: 168
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر