• دوشنبه،31 اردیبهشت 1397
 • ورود
اوقات شرعی
16°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 165
    کد: 125972
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۲/۱۵
    معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد خبر داد:

    احداث 12 استخر در مشهد با اولویت مناطق کم‌برخوردار

    معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: طراحی ساخت 12 استخر توسط شهرداری مشهد با اولویت مناطق کم برخوردار در سطح شهر انجام شده است.
    احداث 12 استخر در مشهد با اولویت مناطق کم‌برخوردار

     به گزارش فرهنگشهر، وحید جلیلی در مراسم آغاز عملیات اجرایی نخستین مجموعه آبی در منطقه 5 شهری مشهد با بیان اینکه در این دوره مدیریت شهری تلاش شده تا نگاه جامع‌تری به مسائل شهری وجود داشته باشد، اظهار داشت: تاکنون شهرداری مشهد سابقه‌ای برای ساخت مجموعه‌های آبی نداشته و خوشبختانه در این دوره با کمک و تائید شورای اسلامی شهر این امکان به وجود آمد تا ما ساخت 12 استخر را عمدتاً در مناطق حاشیه شهر طراحی کنیم.
    وی افزود: از این تعداد عملیات ساخت 6 استخر آغاز شده و امروز نیز با این مراسم عملیات ساخت دو استخر دیگر در منطقه 5 آغاز شده است.
    جلیلی تصریح کرد: طی سال‌های اخیر چندین مجموعه آبی در سطح شهر ایجاد شده که البته بیشتر حالت توریستی و تفریحی دارند که ما هم مخالفتی با آن نداریم اما نیاز واقعی احداث مجموعه‌های آبی در مناطق کم برخوردار نیز وجود داشت.
    معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: دینی که ما به این عزیزان داریم را نتوانستیم جبران کنیم و این پروژه هدیه و جبرانی به مردم این منطقه است که امیدواریم با پیگیری‌های شهردار منطقه 5 این مجموعه با سرعت و در مدت زمان مناسبی آماده بهره‌برداری شود.

    تعداد بازدید: 165
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر