اوقات شرعی
3°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 182
    کد: 143479
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۰۹
    معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس در آیین افتتاحیه جشنواره «خانه بهار»:

    افزایش سواد‌ بصری شهروندان را هدف داریم

    معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس گفت: آنچه مدنظر خادمان شهر است این است که نو شدن بهار را با رویدادی جدید با عنوان «خانه بهار» شاهد باشیم.
    افزایش سواد‌ بصری شهروندان را هدف داریم

     به گزارش فرهنگشهر، هادی بختیاری در آیین افتتاحیه جشنواره «خانه بهار» که در تالار ابن سینا برگزار شد، اظهار کرد: تازگی و نو شدن و افزایش سواد بصری شهروندان از اهدافی است که در این طرح دنبال می‌کنیم.

    وی ادامه داد: سواد بصری موضوعی بسیار مهم در حوزه هنر است و مهم‌ترین هدف جشنواره امسال خانه بهار نیز بر همین مبنا استوار می‌باشد.

    معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس با اشاره به تلاش‌هایی که از سوی همکاران او در مدیریت امور هنری شهرداری صورت پذیرفته است، ابراز امیدواری کرد: امسال شاهد رنگ و بویی جدی تر در حوزه استقبال از بهار از سوی هنرمندان شهر باشیم.

    وی با بیان اینکه امسال تفاوتی ملموس را در حوزه فرآیند استقبال از بهار 97 نسبت به سال‌های گذشته شاهد خواهیم بود، تصریح کرد: تلاش داریم تا اجرای این طرح‌ها فقط در نوروز انجام نشود که در این راستا در آغاز راه و معتقد به این موضوع هستیم که باید در در این ارتباط برنامه‌ها و طرح‌های مختلفی داشته باشیم.

    بختیاری گفت: از هنرمندان و رسانه‌ها انتظار داریم تا نقد و بررسی انجام دهند و مطالب را به منتقل کنند که اگر ما به دنبال تحول و تازگی در این طرح هستیم باید چه کارهایی را انجام بدهیم.

    تعداد بازدید: 182
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر