اوقات شرعی
7°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 63
    کد: 157926
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۱۱

    بررسی بیان سینمایی در شاهنامه فردوسی در مشهد

    کارگاه فیلمنامه‌نویسی بررسی بیان سینمایی در شاهنامه فردوسی با رویکردی نوین برای دستیابی به متن ـ نوشتار سینما در مشهد برگزار می‌شود.
    بررسی بیان سینمایی در شاهنامه فردوسی در مشهد

      به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، این کارگاه یک‌روزه طی شش ساعت با حضور علاقه‌مندان به سینما و شاهنامه در فرهنگسرای ترافیک مشهد برگزار می‌شود.

     در کارگاه بررسی بیان سینمایی در شاهنامه فردوسی، علی زرنگار، فلیمنامه‌نویس فیلم‌های بدون تاریخ بدون امضا، چهارشنبه 19 اردیبهشت و ... به بررسی نقاط سینمایی در شاهنامه می‌پردازد.

     بر اساس این گزارش، این کارگاه که برای نخستین بار است برگزار می‌شود، به بیان پتانسیل‌های سینمایی شاهنامه می‌پردازد تا هم این ظرفیت به هنرمندان معرفی شود و هم جرقه‌ای برای تهیه و تولید فیلم‌های کوتاه و بلند، انیمیشن و ... باشد.

     مشهد قطب شاهنامه و فردوسی است و نیاز است که موضوعاتی با محوریت شاهنامه در این شهر برگزار شود تا شاهد تولیدات فرهنگی ـ هنری با موضوع شاهنامه و حکیم توس در مشهد باشیم.

     علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام در این کارگاه و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 38927902 داخلی 101، 102 و 120 تماس گیرند.

     گفتنی است، کارگاه فیلمنامه‌نویسی بررسی بیان سینمایی در شاهنامه فردوسی، پنج شنبه، 15 شهریورماه صبح و عصر در فرهنگسرای ترافیک مشهد برگزار خواهد شد.

     

    تعداد بازدید: 63
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر