اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 111
    کد: 157986
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۱۲
    شهردار مشهد در آیین افتتاح ایستگاه استقبال از زائر در منطقه ۱۰:

    شهرها با ورودی‌هایشان زنده‌اند

    شهرها اصولا به ورودی هایشان زنده اند. وقتی که زائر و گردشگر وارد مشهد می شود اگر ورودی شهر ساماندهی شده باشد، احساس می کند که در این شهر باید اصول مهمان بودن را رعایت کند.
    شهرها با ورودی‌هایشان زنده‌اند

     به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، در این مراسم، قاسم تقی زاده خامسی، شهردار مشهد با بیان اینکه شهرها به ورودی‌های خود شناخته می‌شوند، گفت: اگر ورودی شهر تمیز باشد گردشگر احساس می‌کند که باید اصول مهمان بودن را در این شهر رعایت کند. 

    وی با اشاره به بازآفرینی ورودی‌های شهر، ابراز کرد: با این بازآفرینی، زائرانی که به مشهد وارد می‌شوند،  تفاوت مشهد را با سایر شهرها احساس می‌کنند.
    وی ورودی شرقی مشهد در محور پارک غدیر را دارای نقاط ضعفی دانست که باید اصلاح شود و بیان کرد: ورودی فرودگاه نیز شرایط خوبی دارد؛ این ورودی با المان میدان پارک قدیم در دهه ۶۰ بازسازی شده که هنوز افتتاح نشده است.
    تقی زاده خامسی با اشاره به ورودی راه آهن عنوان کرد: ۱۰ سال است که مسافران مشهدی با ورود به این ورودی با تلی از خاک و آهن در این محدوده مواجه می‌شوند که این ورودی نیز در حال بازسازی است که امید است تا هفته پایانی آبان سال جاری آماده بهره برداری برسد.
    شهردار مشهد در پایان بیان کرد: بعد از اتمام پروژه راه‌آهن، قول می‌دهیم ورودی‌های شهر مشهد در شان شهروندان فهیم این شهر باشد.
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    تعداد بازدید: 111
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر