اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 94
    کد: 159348
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۰۵

    مراسم رونمایی از پلاک افتخار شهید سنجرانی از مدافعان حرم برگزار شد.

    همزمان با هفته دفاع مقدس،در سالگرد شهادت شهید رضا سنجرانی، مراسم رونمایی از پلاک افتخار این مدافع در محل منزل ایشان و مراسم سالگرد شهادت این شهید بزرگوار چهارم مهرماه در مسجد چهارده معصوم،منظقه قاسم آباد، در محله خود شهید برگزار شد.
    مراسم رونمایی از پلاک افتخار شهید سنجرانی از مدافعان حرم برگزار شد.

     به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، هادی بختیاری معاون شهردار و ر ئیس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد در این مراسم حضور یافت و با خانواده شهید سنجرانی دیدار کرد. 

    وی در گفت و گو با روابط عمومی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، گفت: شهدا الگوهای ایثار وفداکاری هستند. افراد بزرگی مانند شهید سنجرانی، شخصیت هایی مردمی بودند و هستند. باید با همکاری خود مردم تلاش کنیم یاد و نام آن ها را زنده نگه داریم. به منظور گرامیداشت مقام شامخ شهدا در معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد تصمیم گرفته شد تا در اقدامی کاملا مردمی پلاک های افتخار با نام شهدا درب منازل این عزیزان نصب شود تا نشانی برای زنده ماندن نام ویاد آن ها باشد.
    وی با تاکید بر اهمیت آشنایی مردم با چهره های ماندگارکشور، افزود: شهید رضا سنجرانی از شهیدان مدافع حرم اهل بیت(ع) یکی از همین مردان بزرگ است که برای دفاع از حرم اهل بیت(ع) به سوریه اعزام شد و در شب سوم محرم به مقام والای شهادت رسید. در راستای معرفی شخصیت های بزرگ و مفاخر محلات به مردم هر محله ، طراحی پلاک افتخار با نام هریک از این شهیدان اقدامی موثر خواهد بود.
    بختیاری عنوان کرد: مردم و به ویژه جوانان با عبور از محلات و دیدن نشانه های این شهیدان یادشان را زنده نگه می دارند. همان طور که جوانان ایران در گذشته و امروز برای وطن فداکاری کردند، با این اقدامات فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های آینده منتقل می شود.
    گفتنی است مراسم سالگرد شهادت این شهید بزرگوار چارشنبه شب، چهارم مهرماه در مسجد چهارده معصوم،منظقه قاسم آباد، در محله خود شهید برگزار می شود.
     
     
     
     
    تعداد بازدید: 94
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر