اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 112
    کد: 159526
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۰۸

    «تماشای هزاران قمر» یادواره دفاع مقدس

    شهردار مشهد که شب گذشته برای شرکت در مراسم اختتامیه نمایشگاه هفته دفاع مقدس در بوستان وفا حضور یافته بود، این نمایشگاه را برای مدت ٣ شب دیگر تمدید کرد.
    تماشای هزاران قمر، نمایشگاهی به مناسبت هفته دفاع مقدس

    شامگاه شنبه هفتم مهرماه 97 قاسم تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد، محمدرضا حیدری، رئیس شورای اسلامی شهر، و سردار یعقوب‌علی نظری، فرمانده سپاه امام‌رضا، از نمایشگاه هفته دفاع مقدس در بوستان وفا بازدید کردند. طی این بازدید، یکی از بانوان که فرزند شهید نیز بود با مراجعه به شهردار مشهد درخواست کرد ‌این نمایشگاه بیش از این تمدید شود.

    تقی‌زاده خامسی نیز با این درخواست موافقت کرد و گفت: بنا به درخواست یکی از فرزندان شهدا، نمایشگاه تا ٣ شب دیگر تمدید می‌شود.او افزود: این‌گونه گردهمایی‌‌ها یادآور شجاعت‌ها و دلاوری‌های بسیاری است که باید در خاطرها زنده بماند.تقی‌زاده خامسی ادامه داد: امیدواریم پس از این و در سال‌های آینده بتوانیم نمایشگاه را با‌کیفیت‌تر و بهتر برگزار کنیم.‌

    رئیس شورای شهر مشهد نیز در این مراسم اظهار کرد: کسانی که در جنگ و ٨ سال دفاع مقدس حضور داشتند‌ از نخبگان و جوانان فرهیخته این کشور بودند.محمدرضا حیدری با بیان اینکه آن‌ها رفتند و باید راه آنان را زنده نگه داریم افزود: آن‌ها ساده زندگی می‌کردند، ارزش‌ها و آرمان‌هایشان از هر چیزی مهم‌تر بود و بدون در نظر گرفتن خط و مشی سیاسی فداکاری می‌کردند که این راه را باید زنده نگه داریم.

    هم‌زمان با هفته دفاع مقدس، نمایشگاه «تماشای هزاران قمر» با همکاری شهرداری مشهد در بوستان وفا در حال برگزاری است. در این نمایشگاه غرفه‌های متعددی با محوریت یگان ویژه، دفاع مقدس، ادوات نظامی و بهداری برپاست. این نمایشگاه از ساعت ۱۶تا ۲۱ میزبان بازدیدکنندگان است و بر این اساس تا 10 مهر 97 میزبان شهروندان و علاقمندان خواهد بود.

    خبر: زهرا اسکندریان، شهرآرا

    عکس: محمد زائرنیا

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    تعداد بازدید: 112
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر