اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 403
    کد: 159859
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۴

    لحظات به‌یاد ماندنی برای کودکان مشهدی در راه است

    رضا دانایی معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری عنوان کرد در برنامه‌های هفته ملی کودک به دنبال این هستیم که برای کودکان مشهد در این هفته لحظه‌های خوب و به‌یادماندنی بسازیم.
    لحظات به‌یاد ماندنی برای کودکان مشهد در راه است
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، رضا دانایی معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان با اشاره به روز جهانی و هفته ملی کودک مطرح کرد: کودکان، از جمله آسیب پذیرترین قشر در جامعه هستند و از نیاز آنان از جمله نیاز های اولیه و پرورش استعداد و هنر هایشان نباید کاست و به آن کم توجهی شود.
    دانایی افزود: با مشارکت مردم و ترویج اقدامات انسان دوستانه از جمله فعالیت‌های آموزشی و هنری می توان دنیای بهتری را برای کودکان ایجاد کرد .
    وی تصریح کرد: این سازمان در راستای نیل به رسالت اجتماعی خود با همکاری مناطق 13گانه شهرداری و سازمان‌های اداری و تشکل های مردم نهاد به مناسبت روز جهانی و هفته ملی کودک برنامه های متنوعی تدارک دیده است.
    معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان عنوان کرد: این برنامه ها در قالب نشست، مسابقه و سرگرمی، بازدید از شهربازی، سینما، تئاتر، باغ پرندگان، نمایش عروسکی و ... در سطح شهر برگزار می‌شود. 
    دانایی تصریح کرد: کودکان سرمایه اجتماعی جامعه هستند و اهمیت سلامت آنان از موارد قابل اهمیت می باشد و برنامه های در دستور کار نیز با هدف توسعه و ارتقاء سلامت اجتماعی آن‌ها، حمایت از کودکان توان یاب، کودکان کار و آسیب دیده اجتماعی برگزار می گردد.
    وی افزود: این برنامه ها از 14 الی 18 مهرماه با شعار «دنیا با لبخند کودکان زیباست» برگزار خواهد شد.
    قسمت پیوست‌ها    تعداد بازدید: 403
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر