اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 62
    کد: 160357
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۹

    آئین گشایش نمایشگاه عکس استاد علی کاوه در نگارخانه شهر مشهد

    عصر روز چهارشنبه ۱۸ مهرماه ۹۷ نگارخانه شهر مشهد، شاهد آئین گشایش نمایشگاه عکس دفاع مقدس استاد علی کاوه بود.
    آئین گشایش نمایشگاه عکس استاد علی کاوه در نگارخانه شهر مشهد

    به گزارش پایگاه خبری روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد، این رویداد به ابتکار معاونت اجتماعی و مشارکت‌های این سازمان رقم خورده و همزمان کارگاه آموزش عکاسی توسط این استاد پیشکسوت برای علاقمندان برگزار شد.

    این نمایشگاه، با حضور احسان اصولی رییس کمیسیون فرهنگی واجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد و شهناز رمارم دیگر عضو این کمیسیون افتتاح شد و همچنین هادی بختیاری معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد در این آئین گشایش حضور یافت.

     

    علی کاوه عکاسی را از ۷ سالگی نزد عکاس صاحب نام ورزشی اسماعیل زرافشان آغاز کرد. کاوه برای نخستین بار در سال ۱۳۴۰ در مجله فردوسی مشغول به کار شد و نخستین بار برای عکاسی ورزشی به ورزشگاه شهید شیرودی رفت.

     

    کاوه به عنوان عکاس در چهار دوره بازی‌های المپیک، سه دوره بازی‌های پارالمپیک، یک دوره المپیک ناشنوایان و یک دوره المپیک نوجوانان حضور یافته است. علی کاوه در سال‌های متمادی بیشتر در قامت عکاس ورزشی ظاهر شد اما لحظات ماندگاری از انقلاب اسلامی و دوران ۸ سال دفاع مقدس را نیز با دوربین خود ثبت کرده است.

    تصویر معروف حضرت امام خمینی (ره) منقش بر روی اسکناس‌ها نیز از جمله این عکس‌ها به شمار می‌آید که علی کاوه آن را ثبت کرده است.

     

    تعداد بازدید: 62
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر