اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 108
    کد: 161639
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
    در گفتگو با معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان مطرح شد:

    خوب مثل بچه‌ها جشنواره ای برای اشاعه فرهنگ شهروندی

    جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» در راستای اشاعه فرهنگ شهروندی و در جهت هم‌افزایی نهادهای فرهنگی سطح محلات با همکاری و مشارکت مهدهای کودک و پیش دبستانی‌ها، اداره شوراهای اجتماعی محلات مشهد، اداره کل آموزش و پرورش مشهد و دیگر نهادها در دی و بهمن‌ماه سال 1397 برگزار خواهد شد.
    «خوب مثل بچه‌ها» جشنواره ای برای اشاعه فرهنگ شهروندی

     به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد رضا دانایی معاون اجتماعی و مشارکت‌های این سازمان با اشاره به برگزاری فاز نخست جشنواره «خوب مثل بچه‌ها» در مناطق گفت: این جشنواره در راستای اشاعه فرهنگ شهروندی و در جهت هم‌افزایی نهادهای فرهنگی سطح محلات با همکاری و مشارکت مهدهای کودک و پیش دبستانی‌ها، اداره شوراهای اجتماعی محلات مشهد، اداره کل آموزش و پرورش مشهد و دیگر نهادها در دی و بهمن‌ماه سال 1397 برگزار خواهد شد.

    معاون اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد در ارتباط با موضوعات محوری جشنواره افزود: در جشنواره «خوب مثل بچه ها» موضوعاتی از قبیل روابط اجتماعی (کمک کردن و همکاری با همسایگان و...)، نگهداری فضای سبز، رعایت قوانین ترافیکی و تفکیک زباله از مبدا و... به مهدها و پیش دبستانی‌ها ابلاغ شده است.

    دانایی عنوان کرد: هرچند اساس این برنامه بر همکاری مهدهای کودک و پیش دبستانی‌ها با محوریت کودکان (3 تا 6 سال) ست اما در نهایت تمامی خانواده‌ها تحت پوشش این طرح قرار می‌گیرند.

    معاون اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد با اشاره به نحوه برگزاری جشنواره تاکید کرد: جشنواره مذکور در  قالب تئاتر، سرود، کاردستی، نقاشی و ... انجام می‌پذیرد. لذا مدیران مهدها و پیش دبستانی‌ها باید در مهلت مقرر نسبت به تهیه محتوای مناسب و با محوریت موضوعات فوق الذکر و آماده نمودن کودکان برای اجرای برنامه (تئاتر و سرود) در اختتامیه اقدام نمایند.

    وی افزود: اختتامیه این جشنواره اواخر بهمن سال برگزار می‌شود و شرکت حدود 400 مهد و پیش دبستانی در آن  پیش بینی شده و جوایز نفیسی برای 20 تیم برتر آن تدارک دیده شده است.

    دانایی با اشاره به برگزاری 13 جلسه توجیهی در ارتباط با طرح در 6 منطقه عنوان کرد: تاکنون با 185 مهدکودک و پیش دبستانی مذاکرات لازم صورت گرفته و 112 تا از آنها در این جشنواره حضور قطعی خواهند داشت.

    تعداد بازدید: 108
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر