اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 79
    کد: 162165
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۲۰
    نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد مطرح کرد؛

    سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری نمره قابل قبولی گرفته است

    نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد گفت: بررسی عملکرد یک ساله سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری نشان از اجرای موفق برنامه های مختلف دارد و این مجموعه نمره قابل قبولی تاکنون گرفته است.
    سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری نمره قابل قبولی گرفته است

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری  مشهد،به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ‌شورای اسلامی‌شهر مشهدمقدس، رمضانعلی فیضی در گفتگو با خبرنگار ما به تشریح عملکرد حوزه فرهنگی و اجتماعی مدیریت شهری پرداخت و اظهارکرد: سازمان فرهنگی و اجتماعی با توجه به برنامه‌های ارائه شده از سوی شورای پنجم شهر مشهد و شعارهای دوران انتخاباتی تا به امروز اقدامات خوبی از خود به نمایش گذاشته است.


    وی افزود: بعنوان مثال سیمای میادین، چهارراه‌ها، معابر و ... به تناسب با مناسبت های ملی و مذهبی و هنری و تاریخی و ... با المان های بسیار جالبی تزیین شده و در معرض دید مردم قرار گرفته‌اند؛ این اقدام بسیار فراگیر بوده و شامل اقشار مختلف اعم از روحانیون، فرهیختگان، فرهنگیان، دانشگاهیان، شهدای ارتش، مدافعان حرم و ... شده است.

    فیضی با بیان اینکه المان‌ها، قاب عکس‌ها و نمادهای شهر مشهد به سمت دو شاخصه بزرگ حرکت کرده است، گفت: در گام اول این المان‌ها بدون اینکه قشری در آنها مغفول بماند، به سمت فراگیری و شمولیت حداکثری حرکت کرده و همچنین در سعی شده تا مطابق با خواست، مطالبه و سلایق مردم باشند.

    نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهدمقدس در ادامه به برنامه های مناسبتی برگزار شده اشاره کرد و در این خصوص تصریح کرد: برنامه های مختلفی در بوستان‌ها، فرهنگسراهای مختلف و مکان های عمومی سطح شهر برگزار شده که نقش بسزایی در ایجاد نشاط و شادابی میان شهروندان داشته است.

    فیضی افزود: بواسطه چنین برنامه‌هایی مردم هم‌زیستی و کنارهم بودن را تجربه می‌کنند و فرزندان ما نیز شادی های خود را بایکدیگر تقسیم می‌کنند؛ فضاهای اینچنینی سبب می‌شود مردم از حال و هوای گرفته و تنگناهای زندگی خود فاصله بگیرند و حس خوبی به جامعه القا می‌کند.

    وی همچنین اشاره‌ای هم به بیلبوردهای سطح شهر داشت و اظهارکرد: در شرایط تحریم‌ها و سختی های حاکم برکشور، مجموعه سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری سعی بر آن داشت تا بواسطه این بیلبوردها، پیام های امیدبخش و انسجام‌بخشی را انعکاس دهد که موجب تقویت هویت ملی باشد و در واقع به تریبونی برای همدلی و وفاق تبدیل شد.

    فیضی در پایان گفت: مجموع اقدامات سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد سبب شده تا این مجموعه نمره قابل قبولی طی یک سال فعالیت شورای پنجم اخذ کند و خوشبختانه رویه‌ای روبه‌تکامل را در حال طی کردن است

    تعداد بازدید: 79
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر