اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 41
    کد: 164392
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
    معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مطرح کرد:

    تجهیز 7 بوستان شهر به سایت ویژه دوچرخه سواری

    بوستان‌های ارم، کوهسنگی، ملت، حجاب، شهید فهمیده، وفا نصرت و پردیس قائم به سایت دوچرخه سواری مختص بانوان تجهیز شد، امید است این فضا، مکانی مفرح برای بانوان باشد تا بتوانند به راحتی از این فضا استفاده کنند.
    تجهیز 7 بوستان شهر به سایت ویژه دوچرخه سواری

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، حسن نوری معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان در برنامه زنده رادیویی "شهرما" که از صدای خراسان رضوی پخش شد، اظهار کرد: شورا و شهرداری ابلاغیه‌ای در راستای توسعه ورزش همگانی صادر کردند تا در راستای توسعه فعالیت‌های ورزشی بانوان، 7 بوستان شهر به سایت ویژه دوچرخه سواری بانوان تجهیز شود.
    وی بیان کرد: در همین راستا در مناطق و محلاتی است که خاستگاه مردمی برای احداث این سایت‌ها وجود دارد و تراکم جمعیت در آن مناطق بالا است، این مهم اجرایی شد.
    معاون سلامت و تربیت بدنی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد با اشاره به اختصاص اعتبار 5 میلیارد ریال به این منظور، ابراز امیدواری کرد: زمینه برای توسعه فعالیت‌های ورزشی بانوان در نقاط دیگر شهر فراهم شود.
    نوری گفت: در همین راستا بوستان ارم، کوهسنگی، ملت، حجاب، شهید حسین فهمیده، وفا نصرت و پردیس قائم به سایت دوچرخه سواری مختص بانوان تجهیز شد و امید است این فضا، مکانی مفرح برای بانوان باشد تا بتوانند به راحتی از این فضا استفاده کنند.

    تعداد بازدید: 41
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر