اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 90
    کد: 164410
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۲۵
    در شب یلدا رقم می‌خورد؛

    استخر و شهربازی هدیه شهرداری به کودکان مناطق کم برخوردار

    معاون اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: 2000 قطعه بلیت استخر و شهربازی در شب یلدا در اختیار کودکان مناطق کم برخوردار مشهد قرار خواهد گرفت.
     استخر و شهربازی هدیه شهرداری به کودکان مناطق کم برخوردار

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، رضا دانایی معاون اجتماعی و مشارکت‌های سازمان با بیان این مطلب افزود: به مناسبت شب یلدا، تعداد 1000 بلیت ویژه استخر و 1000 قطعه بلیت ویژه شهربازی در اختیار تشکل‌های مردمی مناطق کم برخوردار قرار می‌گیرد تا نسبت به توزیع آن در بین کودکان آن مناطق اقدام شود و آنان نیز از اماکن تفریحی استفاده کنند.
    وی با تاکید بر ایجاد نشاط و شادابی در بین کودکان حاشیه شهر اظهار کرد: این بلیت‌ها در واقع هدیه معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری به مناسبت شب بلدا است تا بذر شادی و نشاط را در کودکان حاشیه شهر بنشاند.
    معاون اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در ادامه بیان کرد: همچنین براساس هماهنگی‌های صورت گرفته با سازمان مشاغل شهری، در 11 نقطه از سطح شهر غرفه‌هایی راه‌اندازی می‌شود تا میوه و آجیل شب یلدا را با قیمت مصوب در اختیار شهروندان قرار دهد. 
    دانایی ادامه داد: در کنار این غرفه‌ها نیز، ایستگاه‌های فرهنگی راه‌اندازی می‌شود که هنرهای تزئینی و برنامه‌های فرهنگی را به نمایش می‌گذارد.

    تعداد بازدید: 90
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر