اوقات شرعی
5°C 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 64
    کد: 166104
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
    در جشنواره زمستانه مشهد خواهیم دید؛

    سخاوتمندانه‌ترین میزبانی، کریمانه‌ترین میهمانی

    به همت معاونت گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد جشنواره زمستانه مشهد برای اولین بار و با همراهی 60 اتحادیه و مجتمع‌های تجاری و تسهیلات اقامتی از بهمن ماه 1397 پذیرای مشتاقان سفر است
    جشنواره زمستانه مشهد

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، معاون گردشگری و زیارت سازمان از برگزاری اولین رویداد زمستانه مشهد  به منظور تشویق حضور زائران و گردشگران در فصل زمستان خبرداد.

    نرگس شالچیان گفت: با توجه به عدم بهره برداری بهینه از ظرفیت های شهر مشهد در ایام زمستان، برای نخستین بار و با پیشنهاد معاونت گردشگری و زیارت، جشنواره تخفیف مشهد برگزار می‌شود که علاوه بر پیش بینی تسهیلات برای سفر و اقامت، تخفیف‌هایی برای خرید و استفاده از اماکن تفریحی و گردشگری نیز فراهم می‌شود تا زائران، گردشگران و مجاوران بتوانند از خدمات و فرصت‌های خرید موجود در شهر بهره کامل را برده، و همچنین نقطه امیدی در راستای بهبود فضای کسب و کار واحد های صنفی و رونق فضای اقتصادی  و گردشگری شهری در سال های آینده باشد.

     

    وی در این باره افزو: ۶۰ اتحادیه صنفی مانند اتحادیه پوشاک، هتل آپارتمان داران و مهمانپذیران، دفاترخدمات مسافرتی،  صنایع دستی، شیرینی فروشان، خشکبار، طلا فروشان و همچنین تعداد زیادی از مجتمع های تجاری با تمام ظرفیت های موجود خود در این طرح مشارکت و ارائه خدمات خواهند نمود.

    معاون گردشگری و زیارت سازمان در ادامه عنوان کرد: یکی از امور پیش بینی شده در این جشنواره، تجهیز کلیه واحدهای صنفی عضو شده به خدمات کیف پول الکترونیک و کیوآرکد، در راستای هوشمندسازی واحدهای مشارکت کننده می باشد.

    همچنین با هماهنگی‌های صورت گرفته با اتاق اصناف جوایز ارزشمندی به شرکت کنندگان در این جشنواره ارائه خواهد شد.
    شالچیان تصریح کرد با توجه به اینکه جشنواره زمستانه نخستین تجربه شهر مشهد در این خصوص است، برگزاری آن زمینه ساز تداوم چنین رویدادی در سال های آینده و برند شدن رویداد جشنواره زمستانه مشهد خواهد بود. امید است در سال های آینده با برنامه ریزی دقیق تر و مشارکت همه جانبه تمام سازمان ها، اصناف  شهر مشهد شاهد تکرار چنین برنامه ها و جشنواره هایی باشد .

    تعداد بازدید: 64
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر