اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 109
    کد: 176127
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۱۴
    رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در گفتگوی زنده تلویزیونی

    حضور نیم میلیون نفر از شهروندان در بهار جان ها

    به گفته مهدی زارعی معاون شهردار مشهد در برنامه تلویزیونی بهار جان‌ها، نزدیک به نیم میلیون نفر از شهروندان مشهدی از ابتدای ماه مبارک رمضان در برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی شهرداری شرکت کرده‌اند
    حضور نیم میلیون شهروند مشهدی در برنامه های ماه رمضان شهرداری

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، مهدی زارعی در گفتگوی زنده تلویزیونی «بهار جان‌ها» گفت: باعث شادمانی است که این توفیق نصیب مدیریت شهری مشهد شد و در ایام ماه مبارک رمضان با اجرای رویداد بزرگ «رمضان، بهار جان‌ها» و پویش میزبان باشیم که در ۳۰ نقطه و سیزده منطقه شهرداری اجرا شد، میزبان شهروندان باشیم.

    معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد افزود: شاکله اصلی این رویداد در قالب سفره‌های ساده افطاری با هدف ایجاد فضای تعاملی در این شب ها بود تا فضایی ایجاد شود که مشهدی‌ها بتوانند میزبان و میهمان باشند.

    مهدی زارعی گفت: اتفاقات خوبی از جمله اجرای برنامه‌های قرآنی، فرهنگی و اجتماعی در این شب‌ها رقم خورد و امیدوارم توانسته باشیم رضایت حداکثری را از این برنامه‌ها در کارنامه خود داشته باشیم.

     وی افزود: هدف اصلی این بود که با سفره های ساده افطاری فضایی را مهیا کنیم که مردم فارغ از تکلف‌ها و تشریفات کنار هم باشند و در کنار قرآن و فضای معنوی لحظات خوشی را کنار هم سپری کنند

    رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: حدود ۵۰۰ هزارنفر در این برنامه‌ها شرکت داشتند. برنامه محوری ما در میدان جانباز از جمله اتفاقات شاخص این ایام با استقبال بی‌نظیر مردم بود.

     
    تعداد بازدید: 109
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر