اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 114
    کد: 176501
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
    سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گزارش آماری ماه مبارک رمضان را منتشر کرد

    سفره‌هایی به وسعت قلب مردم

    در برنامه سفره‌های ساده افطاری که به همت شهرداری مشهد برگزار شد بیش از ۲۰۷ هزار نفر و در جشنواره رمضان بهار جان‌ها بیش از ۳۸۱ هزار نفر از شهروندان با مشارکت ۵۶۸ نفر از خیران حضور یافتند.
    مشارکت مردمی در پویش میزبان باشیم

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، رویداد بزرگ فرهنگی و اجتماعی «رمضان، بهار جان‌ها» در ماه مبارک رمضان برای اولین بار در مناطق سیزده‌گانه و فرهنگسراهای سطح شهر مشهد برگزار شد.

    این رویدادها با هدف گسترش دورهمی‌های معنوی و افزایش فضای تعاملی برگزار شد. برنامه ویژه این رویداد اجرای سفره‌های ساده افطاری همگام با پویش مردمی «میزبان باشیم» بود. در این پویش، شهرداری مشهد با یک پذیرایی بسیار مختصر، فضایی را برای عموم شهروندان فراهم کرد تا تمام مراحل این حرکت اجتماعی با مشارکت مردم انجام شد. 

    جشنواره «بهار جان‌ها» در ماه مبارک رمضان با  ۴۲۱ اجرا در سطح مناطق توانست مشارکت ۱۸۳ سازمان مردم‌نهاد، تشکل محلی و خیریه را جلب نماید.

    بر اساس این گزارش آماری، تعداد مخاطبان برنامه سفره‌های ساده افطاری در طول ماه رمضان بالغ بر ۲۰۷ هزار نفر شده و سایر بخش‌های فرهنگی و اجتماعی این رویدادها نیز جمعیتی  ۳۸۱ هزار نفری را به خود جذب کرده‌اند که بر این اساس تعداد مخاطبان  دو بخش ۵۸۸ هزار نفر گزارش شده است. در این برنامه ۵۶۸ خّیر مشارکت داشتند و همچنین ۳۲۳ مورد سفره افطاری ساده در سایر نقاط شهر با همکاری و مشارکت شهروندان نیکوکار برگزار شد. 

    گفتنی است در حاشیه این جشنواره، سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری با در اختیار گذاشتن  فضاهایی ویژه به ستاد دیه، موقعیتی مناسب برای تقویت فرهنگ بخشش و مهربانی در این ماه مبارک فراهم آورده و تلاش کرد با جلب مشارکت مردم، سهمی در آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد داشته باشد. 

     

    تعداد بازدید: 114
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر