اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 352
    کد: 176926
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۲۹
    ‌به همت فرهنگسرای امت انجام می‌شود

    اجرای طرح تابستانه «قوی شو» ویژه نوجوان

    این طرح جذاب تابستانی ویژه نوجوانان دختر و پسر در دو گروه سنی 8 تا 16 سال به همت فرهنگسرای امت برگزار می‌شود.
    طرح تابستانه «قوی شو»

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، با فرارسیدن فصل تابستان کودکان و نوجوانان پس از پشت سرگذاشتن یک سال تحصیلی توام با تلاش، می‌خواهند که از این اوقات فراغت بیشترین بهره را ببرند.

    والدین و مسئولان تعلیم و تربیت با دغدغه چگونگی گذراندن این اوقات طلایی به‌دنبال برنامه‌ریزی صحیح و با بازدهی مطلوب به دنبال کلاس‌های آموزشی مناسب می‌گردند. در این راستا طرح «قوی شو» ویژه نوجوانان دختر و پسر در دو گروه سنی 8 تا 16 سال برگزار می‌شود.

    این در مصاحبه اولیه با دانش آموزان، در قالب پیش‌آزمون و پس از آزمون، میزان آگاهی و مهارت نوجوانان را سنجیده و در پایان هر فاز باافزایش این اطلاعات و مهارت‌ها مجدد در قالب یک آزمون سنجش می‌شود تا روند روبه رشد نوجوانان در قالب گزارشی به خانواده های آنان ارائه شود.

     رویکردی که در این طرح مد نظر است، تغییر رفتار در حوزه فرهنگ شهروندی است که در این صورت نقش مربی متخصص و توانمند حائز اهمیت هست؛ با توجه به این موضوع حداکثر 20 نفر از نوجوانان تحت نظر و راهبری یک مربی قرار می‌گیرد.

    ظرفیت مخاطب این طرح 400 نفر است که از بین افراد ثبت نام شده پس از آزمون و مصاحبه حضوری گزینش و انتخاب می‌شوند.

    فراخوان ، تبلیغات و اطلاع رسانی و ثبت نام این طرح نیمه دوم خرداد ماه است و از ابتدای تیرماه تا انتهای شهریورماه به مدت سه ماه اجرا می‌شود.

    گفتنی است این طرح در برنامه‌های بازدید مانند اجرای تور و بازدیدهای علمی وآموزشی، آموزش‌های هنری، مهارتی، اردوهای آموزشی تفریحی، انجام عملیات‌های میدانی در موضوعات فرهنگ شهروندی، بازی و سرگرمی با محتوای فرهنگ شهروندی، همیار خانواده برگزار می‌شود

     

    تعداد بازدید: 352
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر