اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 784
    کد: 183081
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
    معاون اداری و مالی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد تشریح کرد

    جهش در توسعه و بهسازی زیرساخت‌های فرهنگی شهرداری مشهد

    مهم‌ترین پروژه‌های در حال اجرا و برنامه‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد در حوزه‌های طراحی، عمرانی و تاسیساتی تشریح شد.
    گزارش جامع برنامه‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد در حوزه‌های طراحی، عمرانی و تاسیسات

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، رضا دانایی با ارائه گزارشی از اقدامات حوزه عمرانی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد، گفت: در سال جاری سرعت و افزایش قابل توجهی در توسعه زیرساخت و افزایش سرانه فضاهای ورزشی، فرهنگی و اجتماعی شهر مشهد آغاز شده که امیدواریم بر اساس شعار «مشهد، شهر امید و زندگی» بتوانیم زمینه بهره‌مندی تعداد بیشتری از همشهریان را در این زمینه فراهم کنیم.

    معاون اداری مالی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با اشاره به افتتاح مجموعه چندمنظوره گلشن در ماه گذشته افزود: نگاه ما توسعه متوازن و توزیع عادلانه امکانات مدیریت شهری در همه مناطق و توجه لازم به شهروندان مناطق پیرامونی و کم‌برخوردار است. در همین راستا با تخصیص اعتبار قابل توجهی در سال جاری به دنبال افزایش سرعت این پروژه‌ها هستیم؛ ضمن آنکه در بعد نظارتی تلاش خود را به کیفیت اجرای پروژه‌ها معطوف کرده‌ایم. 

    رضا دانایی تصریح کرد: همچنین براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در حوزه طراحی، معماری فرهنگسراهای انتظار، اتاق کودک و...  به مرحله نهایی رسیده است. 

    وی همچنین از تکمیل اتاق کودک فرهنگسراهای امت، غدیر و رسالت خبر داد و گفت: پیشرفت 85 درصدی پروژه فرهنگسرای رسالت، انجام 85 درصدی پروژه سرای امید و اتمام فاز دوم فرهنگسرای الهیه همزمان با پیشرفت 30 درصدی اتاق کودک در فرهنگسرای غدیر، از جمله اقدامات صورت گرفته در حوزه عمرانی معاونت فرهنگی و هنری سازمان است.

    معاون اداری و مالی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد در ادامه با تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه عمرانی معاونت تربیت بدنی و سلامت، تصریح کرد: پیشرفت فیزیکی 90درصدی ساخت سالن ورزشی امامت (منطقه 11)، پیشرفت  فیزیکی 80درصدی سالن ورزشی معراج (تاکسیرانی)، پیشرفت فیزیکی40درصدی استخر شهید قربانی (منطقه4)، تکمیل 30درصد از سالن ورزشی میثم، اجرای 40درصد گود کشتی با چوخه شهید بابانظر و همچنین تحویل موقت استخر گلشن در بلوار شهید آوینی (منطقه 5) از جمله فعالیت‌های شاخص این حوزه است.

    رضا دانایی در بخش دیگری از گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان، با اشاره به اینکه اقدامات الکترونیکی و تاسیساتی در مراکز فرهنگی، ورزشی، هنری و گردشگری مناطق 13گانه شامل بهسازی و رفع نواقص در دستورکار است، اضافه کرد: در حوزه تاسیسات، ایجاد نمایشگاه گوهرشاد در فرهنگسرای امربه معروف و نهی از منکر واقع در بوستان وحدت و همچنین راه‌اندازی و اجرای فاز عملیاتی سوله‌های خانه سبز به طول 130 متر را به صورت جدی پیگیری می‌کنیم.

    وی تاکید کرد: با تلاش همکارانمان در معاونت اداری و مالی تلاش کردیم تا احیاء و بهسازی سیستم روشنایی مراکز ورزشی را در مناطق 13گانه مشهد به ثمر برسانیم. بهسازی و استانداردسازی آسانسورهای فرهنگسرای غدیر و راه‌اندازی ترانسفورماتور برق فرهنگسرای نصرت نیز از دیگر فعالیت‌های انجام گرفته در حوزه تاسیسات سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد محسوب می‌شود. 

    معاون اداری و مالی سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد یادآور شد: بهسازی کلاس‌های آموزشی فرهنگسرای کودک و آینده واقع در بوستان کوهسنگی شامل نصب ضربه‌گیر، اصلاح نورپردازی و طراحی دکور نیز در دست اقدام است.

    تعداد بازدید: 784
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    2 2
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر