اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 397
    کد: 184349
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
    حیات شهر از قلب محله ما می‌‌گذرد

    دومین فراخوان طرح مشارکتی «محله ما» در مشهد منتشر شد

    سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گفت: دومین فراخوان طرح مشارکتی «محله ما» با هدف جلب مشارکت حداکثری ساکنان محلات و با بهره‌گیری از توانایی و ظرفیت بالقوه و بالفعل طراحان و متخصصان جوان رشته‌های معماری و شهرسازی منتشر شد.
    انتشار فراخوان مرحله دوم طرح مشارکتی «محله ما» در مشهد

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، رضا دانایی با اعلام آغاز دومین فراخوان طرح محله ما گفت: در این فراخوان، شهرداری مشهد در راستای اجرای طرح‌هایی با مشارکت ساکنان محلات و برمبنای نظرات شهروندان در نظر دارد از توانایی و ظرفیت دانش آموختگان رشته‌های معماری، شهرسازی و طراحی شهری بهره‌مند شود.

    معاون سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری افزود: پس از اجرای گام اول طرح محله ما در 44 محله مشهد، در حال حاضر دومین فراخوان مشارکتی این طرح در سطح شهر از سوی اداره شورای اجتماعی محلات معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد از 10 تا 20 مهر ماه صادر شده است.

    دانایی افزود: طرح «محله‌ی ما» درنظر دارد با همراهی شوراهای اجتماعی محلات، پس از انجام نظرسنجی و نیازسنجی از دغدغه‌ها و مشکلات مردم در سطح محلات و ارائه آن‌ها به شهرداری‌ مناطق 13گانه مشهد، خواسته‌های آنان را به پروژه‌های عمرانی مبدل ‌سازد.

    سرپرست معاونت اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری در خصوص فرایند اجرایی گام اول طرح محله ما در مشهد، تاکید کرد: در گام اول طرح محله ما با همکاری گروه‌های تسهیل‌گر این طرح در 44 محله مشهد، پروژه‌های پیشنهادی مردم تعریف شده و در مرحله تامین اعتبار و یا در مرحله اجرایی قرار دارد. 

    وی عنوان کرد: علاقه مندان و متخصصان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به عنوان سرپرست گروه، می‌توانند تا 20 مهرماه به وب‌سایت شورای اجتماعی محلات مراجعه یا در ساعات اداری با شماره‌ 051۳۱۲۹۷۳۳۶ تماس حاصل نمایند.

    دانایی افزود: شرایط اولیه جهت ثبت‌نام سرپرست گروه، فارغ‌التحصیلی در رشته‌های معماری یا شهرسازی، شرکت در دوره‌های تسهیل‌گری اجتماعی اداره شوراهای اجتماعی محلات و در ادامه تشکیل گروه های 3 تا 5 نفره متشکل از متخصصان معماری ، شهرسازی و جامعه شناسی است.

    شایان ذکر است در صورت کسب امتیاز لازم در مرحله‌ی اول، جهت انتخاب نهایی و رتبه‌بندی گروه‌ها از همه‌ اعضای گروه برای مصاحبه‌ تخصصی دعوت به عمل می‌آید. 

    تعداد بازدید: 397
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر