• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 75
    کد: 185935
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۱۰
    معاون گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی‌ اجتماعی شهرداری مشهد خبر داد

    خدمت‌رسانی ایستگاه‌های استقبال از زائران به بیش‌ از یک میلیون نفر

    معاون گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی‌ اجتماعی شهرداری مشهد از خدمت‌رسانی ایستگاه‌های استقبال از زائران به بیش‌ از یک میلیون و 194 هزار نفر خبر داد.
    دمت‌رسانی ایستگاه‌های استقبال از زائران به بیش‌ از یک میلیون نفر

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد و به نقل از خبرگزاری ایسنا خراسان رضوی، نرگس شالچیان در این رابطه بیان‌کرد: آمار تعداد ورودی زائران به ایستگاه‌های استقبال از زائران در دهه پایانی ماه صفر ۲ میلیون و ۵۹۲ هزار و ۸۷۴ نفر بوده است.

    وی ادامه داد: یک میلیون و ۱۹۴ هزار و ۷۹۷ نفر از خدمات مختلف ایستگاه‌های استقبال از زائران بهره‌مند شده‌اند. همچنین در ایستگاه‌های استقبال از زائران تعداد افراد خدمت دهنده ۱۵ هزار و ۶۳۳ نفر بوده‌ است.

    شالچیان در مورد آمار اسکان در مراکز اسکان اضطراری شهرداری گفت: در دهه پایانی ماه صفر ۸ هزار و ۳۲۰ نفر شب اقامت در مراکز اسکان داشته‌ایم. ۳۳ هزار و ۵۳ نفر به پایگاه‌های راهنمای زائر و اطلاعات سفر شهری مراجعه کرده‌اند و توزیع محصولات اطلاع رسانی به زائران نیز ۶ هزار و ۷۸۷ مورد بوده است.

    معاون گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی‌اجتماعی شهرداری مشهد افزود: در دهه پایانی ماه صفر ۱۳۶۷ تماس با مرکز تلفن خدمات گردشگری و زیارت (۳۱۳۵) گرفته شده و به مشکلات زائران و شهروندان پاسخ داده شده است. تعداد ثبت‌نام متقاضیان خدمت‌رسانی افتخاری توسط سایت و ربات نیز ۵ هزار و ۶۰۵ نفر بوده است.

    تعداد بازدید: 75
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر