• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 96
    کد: 186312
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۱۵
    به میزبانی فرهنگسرای بهشت محقق ‌شد

    آغاز به‌کار اولین دوره «مشهدشناسی» ویژه کارکنان شهرداری مشهد

    دوره‌های آموزشی «مشهدشناسی» برای اولین‌بار ویژه کارکنان شهرداری مشهد با هدف افزایش حس تعلق و هویت شهری از طریق آشنایی کامل آنان با پیشینه تاریخی شهر مشهد از آبان ماه جاری به همت فرهنگسرای بهشت در حال برگزاری است.
    دوره مشهدشناسی برای کارکنان شهرداری

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، فرهنگسرای بهشت برای نخستین‌بار دوره‌های «مشهدشناسی» را با هدف افزایش احساس تعلق کارکنان شهرداری مشهد به شهر محل سکونت و عناصر هویت بخش آن و بهبود روابط اجتماعی کارکنان از طریق حضور در رویدادهای جمعی برگزار می‌کند.

    بر اساس این گزارش، گام اول این دوره آموزشی ویژه کارکنان سازمان اجتماعی، فرهنگی و گردشگری شهرداری مشهد از 11 آبان ماه تا دوم آذرماه در فرهنگسرای بهشت اجرا می‌شود و طی دو جلسه در قالب ارائه آموزش‌های تئوری و معرفی و بازدید از بناها و اماکن تاریخی شهر مشهد برنامه‌ریزی شده است.

    از جمله دستاوردهای برگزاری چنین دور‌ه‌ای می‎توان به پدیدآوری هویت جمعی کارکنان شهرداری مشهد و تقویت انگیزه در اجرای مأموریت‌های محوله در تعامل با مدیریت شهری اشاره کرد. بهبود نگرش و مهارت کارکنان به عنوان سرمایه اجتماعی به ارتقای ارزش‌های شهروندی از جمله پاسداشت آداب و رسوم، نمادها، اسطوره‌های ملی و آئین‌ها می‌انجامد.

    تعداد بازدید: 96
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر