دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۰ ۱۴۰
طبقه بندی: اخبار
چچ
2YHYttin2KLYsdin2YrZiiDZiCDYqtis2YfZitiyINmIINio2YfYs9in2LLZiiDar9ix2YXYrtin2YbZhyDZhdmG2LfZgtmHIDQ=

به همت سازمان اجتماعی و فرهنگی و شهرداری منطقه ۴ محقق شد؛

فضاآرایی و تجهیز و بهسازی گرمخانه منطقه 4

معاون سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از راه اندازی گرمخانه در منطقه چهار و پذیرش هرشب آسیب دیدگان اجتماعی و کارتن خواب ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، رضا دانایی با بیان این خبر اظهار کرد: باتوجه به تاکید شهردار و همیاری فعالان فرهنگی ساکن در منطقه چهار، بررسی برای انتخاب مکانی مناسب جهت ایجاد گرمخانه شروع شد که پس از بررسی های بیشتر ضمن انتخاب زمین مناسب برای ایجاد مکان دائمی گرمخانه، به صورت همزمان و با موافقت معاونت اجتماعی سازمان اجتماعی فرهنگی، مکانی برای ایجاد گرمخانه موقت نیز معرفی شد.
وی افزود: در زمان اندک علاوه بر انعقاد تفاهم نامه و اجاره سالن، نسبت به رفع ایرادات و تجهیز سیستم گرمایشی سالن نیز اقدام شد.
دانایی تصریح کرد: از همان شب اول که شروع به تجهیز و بهسازی سیستم گرمایشی کردیم، پذیرش افراد آسیب دیده و کارتن خواب و توزیع غذای گرم آغاز نیز آغاز شده بود.
وی اضافه کرد: در بازدیدی که توسط نمایندگان مختلف از بهزیستی، ستاد موارد مخدر، شهرداری مشهد و... انجام شد، اقدامات این گرمخانه مورد تایید قرار گرفت.
لازم به ذکر است ساعات پذیرش این مکان هر روز از ساعت ۱۹ است و شهروندان می توانند علاوه برتماس و معرفی فرد و مکان او به شماره ۱۳۷ این افراد را نیز به آدرس انتهای بولوار آوینی، نوکاریز خیابان شهید حکیمی ۱۱ هدایت کنند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات