یکشنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ۰۸:۴۴ ۱۶۹
طبقه بندی: اخبار
چچ
2YPZiNqG2YfigIwg2YfYp9mKINmF2LTZh9ivINix2Ybar9mKINmF2Yog4oCM2LTZiNiv

با همراهی شهروندان؛

کوچه‌ های مشهد رنگی می ‌شود

پویش مردمی «کوچه‌ های رنگی» با هدف رنگ‌آمیزی کوچه ‌های شهر در آستانه سال نو با رنگ ‌های شاد در منطقه هشت مشهد آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، محمد محسن مصحفی در حاشیه بازدید از پویش «کوچه ‌های رنگی» با همراهی حسین عبدالله زاده، شهردار منطقه هشت اظهارکرد: پویش مردمی «کوچه‌ های رنگی» با هدف رنگ‌آمیزی کوچه ‌های شهر در آستانه سال نو با رنگ ‌های شاد در منطقه هشت مشهد آغاز شده است.
وی افزود: در این طرح رنگ و دیگر ابزار مورد نیاز از سوی شهرداری در اختیار شهروندان قرار داده می ‌شود تا خود آنان سطح کوچه ‌های منطقه ‌شان را رنگ‌ آمیزی کنند.
معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: این طرح قرار است در دیگر مناطق مشهد نیز تا پیش از آغاز سال نو اجرایی شود.
در ادامه حسین عبدالله زاده، شهردار منطقه هشت خاطرنشان کرد: این پویش با محوریت ساکنان محله و اعضای شورای اجتماعی محلات در طرح استقبال از بهار در حال اجرا است.
وی اضافه کرد: امسال کاری متفاوت با حضور مردم، اعضای شورای اجتماعی محلات و همکاران شهرداری منطقه به صورت خلاقانه و مشارکتی انجام می شود که نتیجه همدلی و همراهی مردم است.
شهردار منطقه هشت تصریح کرد: حضور مردم در اجرای این طرح سبب می شود تا نسبت به اقدامات انجام شده تعهد داشته و در حفظ آن کوشا باشند.
گفتنی است که در پویش مردمی کوچه های رنگی، کف و دیواره های کوچه بن بست رنگ آمیزی و با لوازم بازیافتی گلکاری می شود.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات