شنبه, ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۲۰ ۱۵
طبقه بندی: اخبار
چچ
2YHYsdmH2Ybar9iz2LHYp9mKINin2YbZgtmE2KfYqCDYp9iz2YTYp9mF2Yog2KjYsdqv2LLYp9ixINmF2Yog2YPZhtiv2JvZhdiz2KfYqNmC2Ycg2KfZitmG2LPYqtin2q/Ysdin2YXZiiDZhdiz2KzYryDYs9mG2q/YsSDZgdix2YfZhtqv

فرهنگسرای انقلاب اسلامی برگزار می کند؛

فرهنگسرای انقلاب اسلامی برگزار می کند؛مسابقه اینستاگرامی مسجد سنگر فرهنگ

مسابقه اینستاگرامی مسجد سنگر فرهنگ به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی در فرهنگسرای انقلاب اسلامی به همت سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، این مسابقه با هدف آشنایی با مساجد حاشیه شهر و ظرفیت های آن ها در فرهنگسرای انقلاب برگزار می شود.

علاقمندان برای شرکت در این مسابقه ابتدا نام مسجد و نام و نام خانوادگی و شماره تلفن رابط رو به شماره ۰۹۱۵۵۱۷۴۶۴۸ پیامک می کنند تا بعد از ثبت نام، فرهنگسرای انقلاب اسلامی برای شما یک بنر با ابعاد ۱*۲ با نام مسجد خودتون و با موضوع گرامیداشت هفته دفاع مقدس چاپ و ارسال کند.

در گام دوم پس از دریافت و نصب بنر در مسجد یک عکس دسته جمعی از فعالین مسجد به همراه بیوگرافی و فعالیت های مسجد، تولیدات رسانه ای ( معرفی فضای مجازی، ماهنامه یا هفته نامه و...) و نام شهدای محله و هرچیزی که می تواند معرف مسجد باشد را به آدرس های درج شده در پوستر بفرستند.

همچنین در گام سوم در پیج اینستاگرامی farhangsara_enghelabیک پست در اسلاید های مختلف برای فرد ایجاد خواهد شد و فقط کافی است که فرد این پست رو برای دیگران ارسال کند و تا بازدید زیادی را جلب کند.

ملاک انتخاب مساجد برگزیده همین تعداد بازدید پست خواهد بود، پس شرکت کنندگان باید تلاش کنند به خوبی مسجد خود را معرفی کنند و بازدید بسیاری را جذب کنند.

گفتنی است که این مسابقه دارای یک چالش خوب انفرادی است که از بین افرادی که شخصا بیشترین تبلیغ رو در کانال ها و گروه ها و پیج های اینستاگرامی انجام دهند و برای ما اسکرین شات بفرستند، قرعه کشی صورت گرفته و دو جایزه 500 هزار تومانی به برندگان اهدا خواهد شد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات