دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ۶۱
طبقه بندی: اخبار
چچ
2LbYsdmI2LHYqiDYp9iz2KrZgtio2KfZhCDYp9iyINi32LHYreKAjCDZh9in2Yog2YXYqNiq2YPYsdin2YbZhyDYqNix2KfZiiDYr9mB2KfYuSDZhdmC2K/Ysw==

معاون اجتماعی و مشارکت ‌های سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد تاکید کرد؛

ضرورت استقبال از طرح‌ های مبتکرانه برای دفاع مقدس

معاون اجتماعی و مشارکت‌ های سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری از اجرای برنامه ‌های خلاقانه و مبتکرانه به مناسبت هفته دفاع مقدس استقبال و حمایت می ‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، عقیل قدرتی در نشست برنامه ریزی اقدامات هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: از جمله ویژه برنامه های تعریف شده برای اجرا در ایام هفته دفاع مقدس به عنوان فعالیتی محوری با مشارکت شهرداری مشهد و سپاه امام رضا(ع)، برگزاری روضه های خیابانی درب منازل شهدا بوده که رویکرد در این برنامه و سایر برنامه های هفته دفاع مقدس در واقع حمایت و همکاری با شهروندان و مردم است تا به همت مردم شریف شهر مقدس مشهد شاهد برگزاری برنامه های متنوعی در سطح شهر باشیم.

وی تاکید کرد: لازم است همکاران ما در شهرداری های مناطق و همچنین پایگاه های بسیج محلات در این برنامه مشارکتی و سایر برنامه های مشترک محله محور، ایده پردازی و مردمی بودن برنامه ها را مورد نظر و توجه قرار داده و با بهره گیری از سایر ظرفیت های فعال در محلات، برگزاری برنامه هایی محتوا محور و موثر را راهبری و اجرا کنند.

معاون اجتماعی و مشارکت‌های سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد عنوان کرد: امیدواریم همچون دهه اول محرم در هفته دفاع مقدس و دهه آخر صفر، به همت گروه های مردمی و مشارکت شهرداری، پایگاه های مقاومت بسیج و شورای اجتماعی محلات، در شهر امام رضا (ع) شاهد تحقق حسینیه ای به وسعت شهر و اجرای برنامه های متعدد مردمی در کوچه کوچه های این شهر، باشیم .

قدرتی اضافه کرد: امید داریم در جهت تقویت وجهه انقلاب و پشتیبانی مردمی فعالیت های که در سطح محلات شکل می ‌گیرد بتوانیم موثر و فعال عمل کنیم.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات
No Cache
Gt: 2.1504240036011
Qt: 2.131539106369