یکشنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۰۵ ۲۵
طبقه بندی: اخبار
چچ
2LHYp9mH4oCM2KfZhtiv2KfYstmKINin2YrYs9iq2q/Yp9mH4oCM2YfYp9mKINiz2YTYp9mF2Kog2K/YsSDZhdio2KfYr9mKINmI2LHZiNiv2Yog2YXYtNmH2K8=

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد؛

راه‌اندازی ایستگاه‌های سلامت در مبادی ورودی مشهد

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد از راه اندازی مراکز و ایستگاه‌های استقبال از زائر در مبادی ورودی شهر مشهد و ارائه خدمات سلامت و غربالگری کرونا خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، سید مجتبی منتظری با بیان این مطلب، اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن ایام دهه اخر صفر و پیش بینی حضور زائران پیاده، شهرداری مشهد طبق روال هر ساله نسبت به آماده سازی و تجهیز ایستگاه‌ های استقبال از زائر به منظور خوشامد گویی، به ارائه خدمات و تکریم زائران حریم رضوی اقدام می کند.

وی افزود: امسال نیز با توجه به شرایط کرونا در پنج محور ورودی و اصلی شهر که محورهای نیشابور، سرخس( بلوار حر و میامی)، کلات (خیابان 22 بهمن) و قوچان، علاوه بر ارائه خدمات میزبانی و اجرای برنامه‌های فرهنگی با همکاری و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی مشهد و تشکل‌ها، به غرفه‌های سلامت غربالگری کرونا کرونا تجهیز می ‌شوند.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد تاکید کرد: در این غرفه‌ها ضمن غربالگری اولیه و تب سنجی از زائران، در صورت وجود علائم ومشکوک بودن افراد از آنها تست کرونا گرفته و در صورت لزوم به مراکز درمانی ویژه معرفی می‌شود.

آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات