چهارشنبه, ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۱۹ ۲۶
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KjYsdm+2KfZitmKINin2YrYs9iq2q/Yp9mHINin2LPYqtmC2KjYp9mEINin2LIg2LLYp9im2LHYp9mGINix2LbZiNmKINiv2LEg2LnYsdi12Ycg2YXZitiv2KfZhiDYtNmH2K/Ypw==

سرپرست معاونت گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد خبرداد؛

برپایی ایستگاه استقبال از زائران رضوی در عرصه میدان شهدا

سرپرست معاونت گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گفت: ایستگاه مرکزی استقبال از زائران با محوریت سلامت در عرصه میدان شهدا در حال برگزاری است و تا روز شهادت امام رضا(ع) ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، مسعود قصابی با بیان این مطلب، اظهار کرد: به همت سازمان فرهنگی و اجتماعی مشهد، ایستگاه های استقبال از زائران در ۸ مبادی ورودی شهر برپا شده و ایستگاه مرکزی واقع در عرصه میدان شهدا است.

وی ادامه داد: در پایگاه مرکزی در میدان شهدا سعی شده است تا خدمات مختلفی در جهت رفاه حال زائرین امام رضا(ع) ارائه شود.

سرپرست معاونت گردشگری و زیارت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری با بیان اینکه امسال نیز همچون سال گذشته خدمات این مرکز با محوریت سلامت و بهداشت ارائه می‌شود، عنوان کرد: در سال جاری با هدف خدمات سلامت اقدام به توزیع ماسک، غربالگری و پخش نذورات بسته بندی طبق پروتکل‌های بهداشتی شده است.

قصابی با اشاره به برگزاری برنامه‌های فرهنگی ادامه داد: غرفه رادیو زیارت در عرصه میدان شهدا، فضای محیطی را به خوبی تشریح می‌کند و همچنین سایر برنامه‌های فرهنگی مانند نمایش‌های آیینی و خیابانی با موضوع متناسب با ایام و گروه سرود در حال برگزاری است.

وی با تاکید بر این که در برپایی این ایستگاه‌ها از ظرفیت مشارکت مردمی و حضور تشکل‌ها استفاده شده است، بیان کرد: همچنین در طراحی غرفه‌ها سعی شده است تا جذابیت خاصی وجود داشته باشد و در کنار خدمات رفاهی، بحث نمای بصری نیز حفظ شود.

به گفته قصابی مرکز اسکان نیز برای اولین بار در عرصه میدان شهدا تدارک دیده شده است.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات