سه شنبه, ۱۴ دی ۱۴۰۰ ۱۳:۰۹ ۱۰۳
طبقه بندی: اخبار
چچ
2KLZitmK2YYg2KrZg9ix2YrZhSDZiCDZhdi52KfYsdmB2Ycg2YXYudin2YjZhiDYtNmH2LHYr9in2LEg2Ygg2LHZitmK2LMg2LPYp9iy2YXYp9mGINmB2LHZh9mG2q/ZiiDZiCDYp9is2KrZhdin2LnZiiDYtNmH2LHYr9in2LHZiiDYqNix2q/Ystin2LEg2LTYrw==

با حضور شهردار مشهدالرضا علیه السلام؛

آیین تکریم و معارفه معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری برگزار شد

آیین معارفه دکتر حسین باغ گلی به عنوان معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد، سید مجتبی منتظری در آیین تکریم و معارفه معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری و گرامیداشت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: دوره ای که حقیر مسئولیت داشتم، دوره گذار بود و با هیجانات و توقعات فرهنگی مواجه بودیم که با کمک همکاران برنامه های خوبی اجرا شد.
وی ادامه داد: برای آقای باغ گلی آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بتوانند با دانش خود بهتر از گذشته در حوزه فرهنگی فعالیت کنند.
در ادامه این جلسه حسین باغ گلی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد گفت: خدا را شاکرم که در چنین روزی توفیق خدمت در جهان شهر مشهد را به من داد.
وی افزود: توسعه فرهنگی نیازمند فرماندهی فرهنگی است که با تصدی‌گری ممکن نیست. در دوره جدید باید از روش جدید برای حل مشکلات استفاده کنیم و به شدت نیازمند شفافیت در هدفگذاری هستیم.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد بیان کرد: باید مخاطب کلیدی شهرداری خانواده باشد و بپذیریم که یکی از چالش های ما امروز موضوع خانواده است و باید از این حوزه حمایت کرده و فرماندهان فرهنگی خانواده در شهر باشیم.
باغ گلی تصریح کرد: باید مراقب باشیم تا رقیب فعالیت اجتماعی مطلوب بخش خصوصی نشویم. شهرداری باید سازمان الگو در مواجه با نیروی انسانی باشد.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات
No Cache
Gt: 3.137393951416
Qt: 3.4879479408264