• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 125
    کد: 191692
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۱/۰۶
    صبح امروز محقق شد

    برگزاری آیین معارفه معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری

    «صدرا مذهب یوسفی» به عنوان معاون فرهنگی و هنری سازمان جتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد توسط محمدمحسن مصحفی، معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری معارفه شد.
    معارفه معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد؛ محمدمحسن مصحفی، معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در ابتدای این مراسم که با حضور معاونان، مدیران و رؤسای ادارات سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش‌های صدرا یوسفی در سمت رییس اداره هنری شهرداری و مدیرعامل خانه هنرمندان مشهد گفت: وی از مدیران پرتلاش و توانمند مدیریت شهری است و در طول دوره تصدی خود در حوزه امور هنری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد اقدامات مفید و چشم گیری انجام داده است.

    مصحفی افزود: صدرا یوسفی از مدیرانی است که شناخت خوبی از فرهنگ و هنر شهری دارد و قطعا با مدیریت ایشان فرهنگ و هنر شهر روزهای خوبی را تجربه خواهد کرد. 

    در ادامه این جلسه، صدرا یوسفی ضمن ابراز امیدواری نسبت به استفاده از ظرفیت حوزه های مختلف سازمان اجتماعی و فرهنگی بیان کرد: برنامه مدونی برای ارائه به ریاست سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری تدوین خواهم کرد و عناوین مهمی که در اولویت‌های معاونت فرهنگی قرار دارند، مورد توجه ویژه قرار می گیرند.

    معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری درخصوص استفاده از ظرفیت فرهنگسراها گفت: فرهنگسراها به عنوان مراکز فرهنگی شهرداری، ظرفیت‌های متنوعی دارند که می‌توانند ما را در پیشبرد اهداف فرهنگی و هنری در این سازمان یاری دهند. 

    وی ادامه داد: شتاب برون داد برنامه‌های معاونت فرهنگی و هنری با تکیه بر مباحث هنری افزایش پیدا می‌کند. تا امروز من و همکارانم در مدیریت هنری شهرداری مشهد با تمام توان و کیفیت لازم به انجام امور تعریف شده پرداخته‌ایم و از امروز این ظرفیت با همکاری قسمت‌های مختلف سازمان افزایش خواهد یافت.

    تعداد بازدید: 125
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر