• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 108
    کد: 193351
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۲/۰۱
    رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد

    شورای اجتماعی محلات پل ارتباطی مردم و مدیریت شهری است

    رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: فلسفه وجودی شورای اجتماعی محلات در این است که پل ارتباطی بین مدیریت شهری و مردم باشد تا صدای این دو حوزه را به گوش یکدیگر برساند.
    نشست رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر با اعضای شورای اجتماعی محلات منطقه 7

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد؛ احسان اصولی در نشست با روسای شورای اجتماعی محلات منطقه هفت، شورای اجتماعی محلات را نهادی مدنی و حائل بین مدیریت شهری و بدنه جامعه در سطح محلات معرفی کرد و گفت: این شوراها کارکردی اجتماعی دارد، فلسفه وجودی شورای اجتماعی محلات در این است که پل ارتباطی بین مدیریت شهری و مردم باشد تا صدای این دو حوزه را به گوش یکدیگر برساند.

    وی با بیان اینکه شورای اجتماعی محلات نقش ارائه پیشنهادات و احصاء کمبودها از سطح محلات و انتقال آن به مدیریت شهری را برعهده دارند، ادامه داد: از سوی دیگر کمبودها، بضاعت‌ و برنامه‌های مدیریت شهری هم از طریق همین نهاد مدنی به سطح محلات منتقل می‌شود.

    اصولی اضافه کرد: پس از شنیدن مشکلات و مسائل مطرح شده از سوی اعضا در این جلسه گفت: چه خوب است با شناختی که از محله‌های زندگی‌تان دارید و آسیب‌ها و پتانسیل‌هایش را می‌شناسید برای مشکلات راه‌حل ارائه دهید، ما هم استقبال می‌کنیم و آن را بررسی خواهیم کرد.

     

    تعداد بازدید: 108
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر