• چهارشنبه،22 مرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 237
    کد: 193836
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۲/۰۸
    معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در مرکز 137 تصریح کرد

    فرهنگ شهروندی و جلب مشارکت مردم اولویت‌های اصلی سازمان اجتماعی و فرهنگی در سال 99

    معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: فرهنگ شهروندی، جلب مشارکت مردم و هنر شهری، اولویت های اصلی سازمان اجتماعی و فرهنگی در سال 99 است.
    حضور معاون شهرداری و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی در مرکز 137

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، محمدمحسن مصحفی در آخرین روز از پاسخگویی مدیران حوزه سازمان اجتماعی و فرهنگی به تماس های تلفنی شهروندان در مرکز 137 بیان‌کرد: یکی از مهم‌ترین تماس‌های شهروندان با 137 در روز جاری به موضوع فرهنگ ترافیک اختصاص داشت که شهروندان خواهان تغییر رویکرد در این زمینه بودند. ما نیز اقدامات گسترده‌ای را در این زمینه و در حوزه های مختلف شهرداری در حال انجام داریم تا بتوانیم الگوی ترافیک را در شهر به طور بنیادین دچار تغییر کنیم.

    وی افزود: نصب پلاک و تابلوی معابر یکی دیگر از درخواست‌های پرتکرار شهروندان بود که که اخیرا این وظیفه بر عهده سازمان فرهنگی شهرداری گذاشته شده است که با جدیت این مهم پیگیری می‌شود تا تاخیرهای ایجاد شده در این زمینه در گذشته با فوریت جبران شده و درخواست های شهروندان سر و سامان یابد.

    مصحفی با اشاره به اینکه جمع آوری کارتن خواب‌ها و معتادین، یکی دیگر از درخواست های شهروندان در تماس با 137 است، اضافه کرد: جمع آوری معتادین در حوزه وظایف شهرداری نیست اما با این حال شهرداری به این حوزه کمک‌های لازم را کرده است، وظیفه ما جمع‌آوری متکدیان است و حتی در حوزه نگهداری متکدیان نیز وظیفه نداریم، با این حال نگهداری را هم انجام می دهیم تا شهر وضعیت بهتری داشته باشد.

    وی با تاکید بر اینکه بودجه سازمان اجتماعی و فرهنگی در سال 99 با توجه به تورم و نیاز، افزایش خواهد یافت، عنوان کرد: تاکید بر فرهنگ شهروندی و فرهنگ عمومی، همچنان از مهمترین اولویت‌های این سازمان در سال آینده است تا همه کارها از زاویه دید فرهنگ شهروندی دیده و انجام شود. امیدواریم نتایج کارهای سال های قبل در این حوزه کم کم دیده شود.

    معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: جلب مشارکت مردم در همه حوزه‌های مدیریت شهری، دیگر اولویت ما در سازمان اجتماعی و فرهنگی است که از طریق شورای اجتماعی محلات پیگیری خواهد شد، طرح محله ما نیز در همین راستا در سال آینده با قوت بیشتری دنبال می‌شود. 

    مصحفی ادامه داد: تمرکز بر مقوله هنر شهری هم با این رویکرد که بتوانیم شهر را زیباتر کنیم ادامه می‌یابد تا شهر را به عنوان یکی از زیباترین شهرها یا حتی زیباترین شهر کشور حفظ کرد.

    تعداد بازدید: 237
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر