• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 119
    کد: 194483
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
    با هدف پیشگیری از ویروس کرونا صورت می گیرد

    اعلام برنامه توزیع بسته های بهداشتی در محلات کم برخوردار مشهد

    معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهردار مشهد، برنامه توزیع بسته های بهداشتی در محلات پیرامونی و کم برخوردار را به تفکیک شهرداری های مناطق اعلام کرد.
    اعلام برنامه توزیع بسته های بهداشتی در محلات کم برخوردار مشهد

     به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، محمدمحسن مصحفی پیرامون جزئیات توزیع بسته های بهداشتی با هدف پیشگیری از شیوع کرونا در محلات کم برخوردار اظهار کرد: بیش از 4 هزار بسته بهداشتی برای توزیع در محلات کم برخوردار و پیرامونی مشهد در نظر گرفته شده که با مشارکت شوراهای اجتماعی محلات، در اختیار خانوارها قرار می گیرد.

    وی با اشاره به اینکه این بسته ها شامل مایع ضدعفونی کننده دست و محیط، دستمال کاغذی، صابون مایع و بازی فکری به منظور ترغیب شهروندان به ماندن در خانه می‌شود، بیان کرد: در روز دوشنبه  نوزدهم اسفندماه 100 بسته بسته بهداشتی در محله آبکوه منطقه یک و نیز تعداد 500 بسته در محلات سیدی و شهرک طرق واقع در منطقه 7 توزیع شده است.

    رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد افزود: بسته های بهداشتی مناطق 2، 5  و 10 روز گذشته بیستم اسفندماه توزیع شد. تعداد 500 بسته در محلات اسماعیل آباد و نوده منطقه 2 و 220 بسته نیز در محلات رسالت، امام هادی (ع) و خاتم الانبیا (ص) منطقه 10 توزیع شده است. در محلات رضاییه، شهید آوینی، کوی امیرالمومنین (ع)، کوی سلمان، حسین آباد، نیزه، مهرآباد، جلالیه، مهدی آباد، ثامن و سجادیه منطقه 5 نیز 500 بسته بهداشتی اهدا شده است.

    وی از توزیع بسته های بهداشتی در دیگر مناطق نیز تا انتهای هفته جاری خبر داد و گفت: بسته های مربوط به برخی محلات مناطق ثامن، 3، 4، 6 و 12 نیز تا انتهای همین هفته به دست شهروندان خواهد رسید.

    مصحفی ادامه داد: 300 بسته در محلات پایین خیابان و بالاخیابان منطقه ثامن، 600 بسته در محلات بهمن، مهر مادر، بلال، خواجه ربیع، شهرک مهرگان و قرقی منطقه 3، تعداد 500 بسته در محلات کشاورز، شهید باهنر و شهید بسکابادی منطقه 6، تعداد 500 بسته در محلات گلشور، ایثار، پنجتن آل عبا، التیمور، تلگرد، طلاب و شهید قربانی منطقه 4  و 500 بسته نیز در محلات چهاربرج، کلاته برفی، فردوسی و وکیل آباد منطقه 12 توزیع خواهد شد.

    گفتنی است که محلات پیرامونی و کم برخوردار، در اولویت توزیع بسته های مذکور هستند و شوراهای اجتماعی محلات در تلاش اند تا دیگر محلات را نیز در فهرست توزیع قرار دهند.

    تعداد بازدید: 119
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر