• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 112
    کد: 195265
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۹/۰۱/۰۳
    معاون سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبرداد

    مشارکت ۱۷۳۱ نفر از اعضای شوراهای اجتماعی محلات و داوطلبین مردمی در تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی

    معاون سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از مشارکت ۱۷۳۱ نفر از اعضای شوراهای اجتماعی محلات و داوطلبین مردمی در فرآیند شناسایی اقشار آسیب‌پذیر و تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی و غذایی ویژه کرونا در میان این اقشار خبر داد.
    مشارکت اعضای شوراهای اجتماعی محلات و داوطلبین مردمی در تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی

     به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، رضا دانایی در این رابطه گفت: در این حرکت اجتماعی تاثیرگذار در روزهای سختی که با بیماری همه‌گیر کرونا مواجه هستیم، اعضای شوراهای اجتماعی محلات افزون بر اعتبارات درنظر گرفته شده سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری، موفق شدند ۱۳۵۰ لیتر مواد ضدعفونی کننده و ۱۶۳۷۰ قلم کالای بهداشتی و اقلام معیشتی را از طریق خیرین تهیه و در محلات کم‌برخوردار توزیع کنند.

    دانایی تصریح کرد: همچنین ۵۶۹ مسجد برای انجام فرآیند ضدعفونی به معاونت خدمات شهری معرفی شدند و اعضای داوطلب شوراهای اجتماعی محلات نیز با هماهنگی سازمان آتش نشانی به صورت مداوم در حال ضدعفونی معابر و اماکن هستند.

    معاون سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: امیدوارم با مشارکت مردم بتوانیم به رسالت خود که آگاهی‌بخشی، اطلاع‌رسانی و توانمندسازی در شرایط بحرانی است، جامعه عمل بپوشانیم و با حمایت از اقشار آسیب پذیر از این مرحله سخت با سربلندی عبور کنیم.

    تعداد بازدید: 112
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر