اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 161
    کد: 71934
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۳/۲۵

    پیام های آموزشی شهروندی در اتوبوس ها

    با تصویب شورای اجتماعی محله شهید علی محمدی محقق خواهد شد؛
    پیام های آموزشی شهروندی در اتوبوس ها

    سومین نشست شورای اجتماعی محله شهید علی محمدی در مسجد امیرالمومنین برگزار شد. در این نشست اعضا درباره موضوعاتی از جمله ازدواج آسان به گفتگو و تبادل نظر پرداختند و طرح هایی پیشنهاد دادند تا در پایان مصوباتی از دل جلسه بیرون بیاید. مصطفی عباسی دبیر شورا گفت: شایسته است که اعضا روضه های خانگی را در محله شناسایی و به این مجالس ورود پیدا کنند؛ زیرا تاثیر این روضه ها به مراتب بیشتر از برگزاری جشن های مناسبتی است.
    حجت الاسلام علی ساروزه رستمی نماینده امامان جماعت، از برگزاری کلاس های ریاضی، دوره قرآن، مسابقه والیبال، مسابقه کبدی در تیرماه ونیز برنامه هایی به مناسبت روزهای ولادت و شهادت در مسجد جامع الحسینی خبر داد.
    نماینده بانوان هم عنوان کرد: در رابطه با ازدواج آسان کارهای خوبی مانند برگزاری کلاس صورت گرفته است؛ باا ین حال کاستی که این کلاس ها دارند این است که شمار مخاطبان آن تنها حدود 50 شرکت کننده است و اگر بتوانیم بنرهای کوچکی با جملات کلیدی در زمینه ازدواج آسان فراهم و دراتوبوس ها نصب کنیم تاثیر بیشتری دارد؛ دلیلش هم جمعیت فراوانی است که از اتوبوس استفاده می کنند.
    سمانه پاکدل افزود: راه اندازی موسسه ای در این زمینه و برای تهیه جهیزیه و برگزاری کلاس-های آموزشی ازدواج آسان راهکار دیگری است که به بهبود زندگی جوانان محله کمک خواهد کرد.
    در پایان سومین نشست شورای اجتماعی محله شهید
    علی محمدی برخی طرح های پیشنهادی حاضران تیدبل به مصوبه شد. به این ترتیب مواردی مانند بیان طرح و ایده با توجه به مسئولیتی که هر یک از اعضا در شورا دارند و تحویل دادن گزارش کارگروه ها با موضوع ازدواج آسان و اقتصاد مقاومتی به اداره ناحیه و شناسایی ظرفیت های محله و کارکردن روی این ظرفیت ها با پیشنهاد مصطفی عباسی دبیر شورا، مشارکت دربرگزاری یادواره شهدای مدافع حرم با پیشنهاد حجت الاسام علی ساروزه رستمی نماینده امامان جماعت، مشارکت با سازمان اتوبوسرانی برای درج پیام های آموزشی شهروندی با پیشنهاد سمانه پاکدل نماینده بانوان به تصویب رسید.

    تعداد بازدید: 161
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر