اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 147
    کد: 72686
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۴/۰۳

    برگزاری محفل نسیم وحی در بوستان کوهسنگی

    همزمان با ماه رمضان، محفل نسیم وحی در بوستان کوهسنگی برگزار می شود .
    برگزاری محفل نسیم وحی در بوستان کوهسنگی

    شهردار منطقه 8 مشهد گفت: هم زمان با ماه مبارک رمضان، محفل نسیم وﺣی در بوستان کوهسنگی برگزار میشود.
    شهردار منطقه 8 با بیان این که این مراسم هر شب با همکاری و مشارکت شهروندان برگزار خواهد شد، گفت: این محافل قرآنی شامل جزء خوانی قرآن کریم، سخنرانی کوتاه تربیتی، خواندن دعای روزهای ماه مبارک، اجرای مسابقات قرآنی و تواشیح، اهدای جوایز نفیس، بیان احکام روزه و تفسیر آیات قرآن است که البته سعی شده فضایی با نشاط برای مخاطبان به ویژه جوانان در نظر گرفته شود.
    جواد اصغری افزود: این محفل با هدف آشنا کردن نسل جوان با آرمان ها و ارزش های اسلامی و قرآنی و نشاط مومنانه، پیروی از آموزه های قرآنی و انس هر چه بیشتر افراد و به ویژه جوانان با کلام نورانی وحی در ماه نزول قرآن و همچنین ترویج فرهنگ و معارف قرآنی در سطح عمومی و شناسایی وا ستفاده از توان اجرایی تشکل های قرآنی محلات انجام می شود.
    وی با اشاره به استقبال شهروندان از طرح نسیم وحی در سال های گذشته بیان کرد: گسترش معنویت و انس با قرآن کریم ، مانوس کردن نوجوانان و جوانان با قرآن و مفاهیم والای قرآنی، آموزش فرهنگ قرآنی و حضور خانوادگی شهروندان ازجمله اهداف این طرح است که تا به امسال با استقبال خوبی ازجانب شهروندان همراه بودها ست.
    اصغری بیان کرد: دعوت خانواده معظم شهدا، رزمندگان و ایثارگران برای بیان خاطرات کوتاه خود در دفاع از میهن اسلامی وا یثارگری جوانان این مرز و بوم از دیگر برنامه های این محفل است.
    شهردار منطقه تصریح کرد: ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی است تا با برگزاری محافل قرآنی و استمرار برنامه ترتیل خوانی، فرهنگ قرآنی را در جامعه گسترش دهیم و درک مفاهیم قرآنی بهترین عامل تقرب و نزدیکی به خداوند متعال دراین ماه ا ست.
    وی ادامه داد: دراین ماه بعد از افطار هر شب جنگ های شاد و جذاب قرآنی ر فضایی متفاوت نیازهای معنوی و تفریحی شهروندان را  مرتفع می کند.

    تعداد بازدید: 147
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر