اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 127
    کد: 72814
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۴/۰۴

    کمبود فضا برای اجرای برنامه منسجم در محله فارغ التحصیلان

    اوقات فراغت در محلات از زبان نمایندگان شورا
    کمبود فضا برای اجرای برنامه منسجم در محله فارغ التحصیلان

    هر چه به آغاز تابستان و تعطیلی مدارس نزدیک تر می شویم، بحث اوقات فراغت داغ تر می شود. در سلسله مصاحبه هایی که در خصوص این مهم با  اعضای شورای اجتماعی محلات داریم، این بار به سراغ یکی از اعضای شورای اجتماعی محله فار غ التحصیلان رفتیم و از او در مورد امکانات و پتانسیل های این محله برای گذراندن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان پرسیدیم.
    فاطمه حسن زاده، نماینده مدارس شورای اجتماعی محله فارغ التحصیلان به کمبود فضا اشاره می کند و می گوید: به دلیلن داشتن فضای مناسب و کافی برای برگزاری کلاسهای مختلف فرهنگی، آموزشی، ورزشی و. ..نمی توانیم آن طور که باید، برای بحث اوقات فراغت برنامه ریزی کنیم.
    او در ادامه می افزاید: مسجد محله در حال تکمیل شدن است  و فعلا فقط فضایی برای برپایی نماز دارد و هنوز کانون یا فضای دیگری مشخص نشده است، البته ما در همین مسجد برای جلسات مشاوره برای خانواده ها و کلا سهای آشنایی با خطرات مواد مخدر را برگزار می کنیم.
    حسن زاده خاطرنشان می کند: پارکی احداث شده است و وسایل ورزشی در آن قرار داده اند، اما باز هم به آن صورتی نیست که بشود فعالیت ورزشی مشخص و برنامه ریزی شده برای اوقات فراغت در آن انجام داد؛ البته شهرداری همکاری میکند و پیگیر است.
    این عضو شورای اجتماعی محله فارغ التحصیلان اضافه میکند: البته تعدادی از خانواده ها در محله ما برای تعطیلات تابستان واوقات فراغت فرزندان خود برنامه دارند و آنها را به کلاس هایی در نقاط دیگر شهر می فرستند، اما اگر مکانی در محله و نزدیک محل زندگی خودشان باشد، خیلی بهتر است و از آن استقبال میکنند.

    تعداد بازدید: 127
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر