• چهارشنبه،27 شهریور 1398
 • ورود
اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 98
    کد: 100653
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۴/۰۳
    فیاضی در آیین افتتاح خانه موزه شهید منطقه 10:

    ساخت خانه موزه در محلات یک حرکت ارزشی و انقلابی است

    عضو شورای اسلامی مشهد: گسترش فرهنگ ایثار و شهادت مهم‌ترین اقداماتی است که با به‌کارگیری آن می‌توان بر مشکلات فرهنگی و اجتماعی فائق آمد.
    ساخت خانه موزه در محلات یک حرکت ارزشی و انقلابی است

    به گزارش فرهنگشهر، سید جلال فیاضی رئیس کمیسیون حمل‌ونقل شورای اسلامی مشهد مقدس در آیین افتتاحیه اولین خانه موزه شهید منطقه 10 مشهد به‌عنوان یک حرکت انقلابی و ارزشی نام برد و گفت: اقداماتی که برای ماندگاری و جاودانه شدن فرهنگ شهید و شهادت صورت می‌گیرد مورد رضای خداوند و خشنودی شهدا است.

    وی افزود: مشکلات فرهنگی که هر روز با آن‌ها مواجه هستیم، یکی از مشکلات اساسی جامعه کنونی است که دلسوزان  انقلاب نسبت به این مسائل نگران هستند و مقام معظم رهبری نیز در مورد آن‌ها ابراز نگرانی کرده‌اند.

    فیاضی اظهار کرد: گسترش فرهنگ ایثار و شهادت مهم‌ترین اقداماتی است که با به‌کارگیری آن می‌توان بر مشکلات فرهنگی و اجتماعی فائق آمد.

    وی افزود: دشمن با استفاده از همه امکانات و با پشتیبانی ابرقدرت‌ها اعم از مالی، رسانه و تسلیحات وارد جنگ با ایران شد اما کشور ما از راه انقلاب در حال رشد بود و کلیه معادلات کلاسیک جنگ و سرنوشت جنگ را با ورود فرهنگ ایثار و شهادت و فداکاری برهم زد.

    فیاضی ادامه داد: باید فرهنگ ایثار و فداکاری در بین همه اقشار جامعه ساری و جاری شود که ساخت خانه موزه‌ها کمک شایان توجهی به تسهیل این مسیر است.

    وی تصریح کرد: ماندگاری و جاودانگی فرهنگ ایثار و شهادت و گسترش فرهنگ انقلاب به نسل‌های آینده یکی از مهم‌ترین وظایف دستگاه‌های فرهنگی کشور هست که برای تداوم این فرهنگ باید روش‌های نوین و مستمر را سرلوحه کار قرار دهیم تا با فراگیری این فرهنگ به جامعه آرمانی نزدیک‌تر شویم.

    انتهای پیام/

     

    تعداد بازدید: 98
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر