اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 121
    کد: 100661
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۴/۰۳
    شهردار منطقه 10 مشهد عنوان کرد:

    انتقال مفاهیم ارزشی با استفاده از ظرفیت‌های مردمی در ایجاد خانه موزه شهید

    شهردار منطقه 10 مشهد گفت: توجه به ویژگی‌های فردی و استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای برپایی این موزه‌ها باعث انتقال این فرهنگ به نسل بعدی می‌شود.
    انتقال مفاهیم ارزشی با استفاده از ظرفیت‌های مردمی در ایجاد خانه موزه شهید

    به گزارش فرهنگشهر، سعید حسینقلی زاده مقدم شهردار منطقه 10 در آئین افتتاحیه خانه موزه شهدای منطقه 10 گفت: میزبانی اولین موزه و خانه شهید مشهد در شهرداری منطقه 10 افتخار بزرگی است.

    حسینقلی زاده مقدم بیان کرد: با استفاده از ظرفیت‌های مردمی منطقه قاسم‌آباد، برنامه‌های فرهنگی شهرداری مشهد که بر اساس سیاست‌های کلان شورای اسلامی شهر است، اجرا می‌شود.

    وی افزود: باید در همه محلات شهر از ظرفیت‌های مردمی و مشارکت شوراهای اجتماعی در به وجود آوردن این موزه‌ها و خانه‌های پر برکت که فرهنگ ایثار و شهادت را متجلی می‌کنند، استفاده کنیم.

    حسینقلی زاده مقدم با اشاره به اینکه شهدای اسلام بی‌نیاز از برگزاری مراسم گرامیداشت هستند، افزود: آن‌ها به منبع اصلی نور متصل هستند و رزق و روزی خاص دارند و ما محتاج شهدا هستیم.

    وی اظهار کرد: همیشه به سمت مردمی کردن فضاهای معنوی حرکت کرده‌ایم و در آینده‌ای نزدیک برکات آن را در شهر و به‌ویژه منطقه قاسم‌آباد خواهیم دید و کسانی که امروز قدم در این مسیر گذاشته‌اند در برکت آن شریک خواهند بود.

    شهردار منطقه 10 مشهد بیان کرد: توجه به ویژگی‌های فردی و استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای برپایی این موزه‌ها باعث انتقال این فرهنگ به نسل بعدی می‌شود.

    وی ادامه داد: پدر شهید اسفندیاری برای ترویج  این حرکت بزرگ، بخشی از  منزل مسکونی خود را در اختیار حوزه فرهنگی شهرداری منطقه 10 قرار داده است که امیدواریم از برکت وجود این شهیدان و زیر سایه خانواده آن‌ها در دنیا و آخرت بهره‌مند شویم.

    انتهای پیام/

    تعداد بازدید: 121
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر