اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 338
    کد: 114199
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۹/۲۰
    به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد؛

    نمایشگاه اقتصاد مقاومتی دست‌آفرین برگزار می‌شود

    نمایشگاه اقتصاد مقاومتی دست‌آفرین با رویکرد حمایت از تولیدات داخلی بانوان سرپرست خانوار در مشهد برگزار می‌شود.
    نمایشگاه اقتصاد مقاومتی دست‌آفرین

    جواد بیوکی، معاون فرهنگی اجتماعی منطقه ۲ شهرداری مشهد، در گفتگو با خبرنگار فرهنگشهر، گفت: نمایشگاه اقتصاد مقاومتی دست‌آفرین با رویکرد حمایت از تولیدات داخلی بانوان سرپرست خانوار در مشهد برگزار می‌شود.

    وی با بیان اینکه این نمایشگاه به منظور تولید و معرفی تولیدات داخلی بانوان سرپرست خانوار و در راستای اقتصاد‌مقاومتی برپا شده است، ابراز کرد: این نمایشگاه ۲۱ آذر ماه با حضور ۳۰ نفر از بانوان سرپرست خانوار منطقه دو شهرداری مشهد در سالن ورزشی شهید چدانی برگزار می‌شود تا محصولات و تولیدات مشاغل خانگی برای عرضه و فروش در دسترس عموم مردم قرار گیرد.

    بیوکی با اشاره به اینکه کلیه محصولات این بازارچه توسط بانوان تولید شده است، یادآور شد: شهرداری منطقه دو از ابتدا به همراهی بانوان سرپرست خانوار آمده و آموزش، تولید و عرضه این محصولات را در خانه‌های کارآفرینی معاونت فرهنگی اجتماعی منطقه دو شهرداری ارائه داده است.

    وی عنوان کرد: در این منطقه به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد، سه خانه کارآفرین بر پا شده است که پس از شناسایی بانوان سرپرست خانوار در این خانه‌های کارآفرینی٬ آموزش‌های لازم به آن‌ها ارائه شده است.

    معاون فرهنگی اجتماعی منطقه ۲ شهرداری مشهد در خصوص فعالیت‌های این خانه‌های کارآفرینی، گفت: کارگاه خیاطی، چرم‌دوزی و گلیم‌بافی از جمله موضوعاتی است که در این خانه‌ها به بانوان سرپرست خانوار آموزش داده می‌شود، علاوه براین بعد از آماده شدن تولیدات خانگی در نمایشگاه و بازارچه‌های شهرداری با تخفیفی مناسب در اختیار عموم شهروندان قرار می‌گیرد.

    وی عنوان کرد: در این بازارچه و نمایشگاه نیز تولیدات کیف و کفش، گلیم و تابلو فرش و... در معرض عموم علاقمندان قرا می‌گیرد.

    تعداد بازدید: 338
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر