اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 493
    کد: 115285
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۰/۰۲
    باحضور عضو محترم شورای اسلامی شهر

    نشست اعضای ستاد ازدواج آسان منطقه 3 شهرداری مشهد برگزار شد

    نشست اعضای ستاد ازدواج آسان معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 3 به منظور ایجاد هم افزایی بیشتر در خصوص برنامه‌های این ستاد برگزار شد.
    نشست اعضای ستاد ازدواج آسان منطقه 3 شهرداری مشهد

    مصطفی عباسی، معاون فرهنگی اجتماعی منطقه 3 شهرداری مشهد، در گفت وگو با خبرنگار فرهنگشهر، گفت: این نشست در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان و هم‌اندیشی راهکارهای استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای افزایش ازدواج‌های به‌هنگام، آسان و پایدار برگزار شده‌است.

    وی ادامه داد: در این نشست که فعالان عرصه ازدواج آسان سطح منطقه 3 حضور داشتند ضمن ارائه گزارش از نحوه عملکردشان در خصوص تهیه جهیزیه برای نوعروسان، از سه سری جهیزیه که به همت ستاد ازدواج آسان محله راه آهن تهیه شده بود، رونمایی شد. 

    معاون فرهنگی اجتماعی منطقه 3 شهرداری مشهد عنوان کرد: با توجه به مشکلات و دغدغه‌ ستادهای ازدواج آسان در تامین مکان برای جمع‌آوری جهیزیه، با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته مساجد محلات آماده استقرار ستاد ازدواج آسان می‌شوند.

    وی گفت: ستادهای ازدواج آسان محله راه آهن از ابتدای سال تاکنون 60 جهیزیه برای نوعروسان تهیه کرده اند و ستاد ازدواج آسان محله رسالت نیز هر سه ماه به طور متوسط 30 جهیزیه به نوعروسان اهدا می کند.

    همچنین در این نشست غلامرضا بصیری‌پور، عضو شورای اسلامی شهر مشهد و رئیس هیات مدیره مجمع خیرین مسکن‌ساز استان گفت: برای زوجین جوان بدون مسکن نیز تدابیری اندیشیده شده تا با 60 میلیون تومان خانه‌دار شوند.

    در انتهای مراسم از فعالین این عرصه با شاخه‌گل‌هایی که حاوی پیامی با عنوان «ازدواج را آسان بگیرید» که محصول کارآفرینی ستاد ازدواج آسان محله راه‌آهن بود قدردانی گردید.

     

    تعداد بازدید: 493
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 2
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر